Baigėsi tradicinis krepšinio turnyras „Rudens Taurė 2023“ (foto) (0)

Publikuota: 2023-11-06 Kategorija: Lietuva
Baigėsi tradicinis krepšinio turnyras „Rudens Taurė 2023“ (foto)
Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro nuotr. / Baigėsi tradicinis krepšinio turnyras „Rudens Taurė 2023“

Spalio 30 – lapkričio 3 dienomis Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre vyko tradicinis krepšinio turnyras „Rudens taurė 2023“. 

Pirmoji turnyro diena buvo sėkminga Rokiškio KKSC krepšininkams. Pirmosiose rungtynėse Gvidono Markevičiaus auklėtiniai 74:60 įveikė Visagino KM krepšininkus, o trečiosiose po atkaklios kovos 62:50 palaužė ir Kušėnų SM atstovus ir su dvejomis pergalėmis triumfavo U15 turnyre bei pasidabino pirmosios vietos medaliais. Antroji vieta atiteko kuršėniškiams, kurie 75:45 be pergalių paliko Visaginą.

 

Pirmoji U15 turnyro diena buvo sėkminga Rokiškio KKSC krepšininkams.

(Rokiškio KKSC nuotr.) 

Rokiškio komandoje rungtynėse su Visaginu rezultatyviausiai žaidė Ignas Juodelė, pelnęs 26 taškus, 19 pridėjo Matas Lekūnas. Rungtynėse prieš Kuršėnus Ignas surinko 24 taškus, 12 pelnė Justas Bagdonavičius, o po 10 į komandos pergalę pridėjo Nojus Jansons ir Matas. 

Antrąją Rudens taurės krepšinio turnyro dieną taip pat geriausiai sekėsi Rokiškio KKSC krepšininkams. Arno Juškevičiaus treniruojami U11 amžiaus grupės berniukai 86:28 įveikė Širvintų sporto centro atstovus, o vėliau 68:28 nugalėjo ir Kėdainių SC-Pramuštgalvių ekipą.

 

Antrąją turnyro dieną Arno Juškevičiaus treniruojami U11 amžiaus grupės berniukai įveikė Širvintų sporto centro atstovus. 

Pirmosiose rungtynėse rezultatyviausiai iš mūsiškių pasirodė Adrijus Keperša, pelnęs 32 taškus, 17 pridėjo Dovydas Narbutas. Antrosiose rungtynėse su Kėdainiais 18 taškų prie komandos pergalės pridėjo Mantas Baravikovas, 16 - Adrijus Keperša. Antrąją vietą turnyre užėmė Širvintų SC 45:36 palaužusi kėdainiškius. 

Vaikų krepšinio turnyras „Rudens taurė 2023“ baigėsi mergaičių kovomis. Į dvi komandas pasiskirsčiusios Inos Bukauskienės auklėtinės sužaidė rungtynes tarpusavyje, bei susikovė su bendraamžėmis iš Pakruojo. 

 

Į dvi komandas pasiskirsčiusios Inos Bukauskienės auklėtinės sužaidė rungtynes tarpusavyje.

Tarpusavio rungtynėse stipresnės buvo Rokiškio KKSC pirmosios komandos mergaitės, įveikusios antrąją 51:8, o rungtynės su Pakruoju jau nebuvo tokios sėkmingos. Pakruojo merginos 48:19 įveikė rokiškėnes ir išsivežė nugalėtojų taurę.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video