Kambarių nuoma Nidoje: kaip neapsirikti renkantis? (0)

Publikuota: 2022-08-29 Kategorija: Lietuva
Kambarių nuoma Nidoje: kaip neapsirikti renkantis?
Organizatorių nuotr. / Kambarių nuoma Nidoje: kaip neapsirikti renkantis?

Atostogos – tai malonumas, dažniausiai trunkantis bent kelias dienas ar savaites, o gal netgi ir mėnesius. Todėl nusprendus kur nors keliauti, neišvengiamai tenka pasirūpinti ir nakvyne, ypač jei keliaujama savo šalyje ir agentūros paslaugos neužsakinėjamos. Būtent tai ir aktualu šiandien. Paskutiniai keleri metai buvo paženklinti suvaržymų, apribojimų ir nežinios, todėl dauguma nevyko ar negalėjo vykti svetur. Populiariausia kryptimi atostogoms tapo Nida. O kartu su ja – ir kambarių nuoma Nidoje, kuri yra lydima daugybės klausimų: nuo ko pradėti, kur ieškoti, pas ką rezervuoti ir kaip neprašauti pro šalį renkantis. Iš tiesų nuo kambarių nuomos gali stipriai priklausyti ir visų atostogų kokybė.

Ką būtina žinoti apie kambarių nuomą Nidoje?

Nida – populiarus Lietuvos kurortas, kuris daugiausia lankytojų sulaukia vasaros sezono metu. Tačiau tai nereiškia, kad rudenį ar žiemą Nida būna užmiršta. Nida visuomet pritraukia svečių: vasarą – ošiančia jūra ir auksinėmis kopomis, rudenį – įdomių renginių gausa, žiemą – ramybe, o pavasarį – vertingais kultūriniais objektais ir laiku, puikiai tinkančiu pažinčiai su unikaliu kraštu. Tačiau kad ir kuriuo metų laiku atvyksite į Nidą, kambarių nuoma Nidoje – neišvengiama. Kaip tinkamai pasirinkti?

Nidoje apgyvendinimo vietų paklausa jau kelerius metus iš eilės nemažėja. Čia yra iš ko rinktis: viešbučiai, privačių nuomotojų kambariai, kempingai, poilsio namai. Kiekvienas renkasi pagal savus poreikius, tačiau dauguma įvertina tai, kad Nida – toks miestelis, kuriame apsilankius labai nesunku pasijausti tikra kurorto dalimi, pajausti bendrystę su miesteliu. Čia jauku, malonu ir lengva mėgautis puikia atmosfera. Tokios norisi ir kambarių nuomos Nidoje. Būtent dėl to dauguma yra pamėgę poilsio namus „Nidos gaiva“. Šių poilsio namų įkūrėjas Ričardas Petrikauskas pasidalijo keliais labai aktualiais patarimais, ką turėtumėte žinoti ir kaip lengviau išsirinkti nuomos Nidoje variantą. „Pirmiausia, reikėtų žinoti, kiek žmonių vyksta atostogauti ir kokie jų poreikiai – ar jiems reikalinga didesnė erdvė, ar tik lova pernakvoti; ar jie pasyvūs, ar aktyvūs poilsiautojai; ar jie geriau pailsi ištaigingoje prabangoje, ar jaukiuose kambariuose“, – patarimu pasidalijo R. Petrikauskas.

Labai svarbu ir laikas, kada planuojate atvykti į Nidą. „Bet kuriuo atveju – ar tai būtų vasara, ar žiema – rekomenduojama kambarių nuoma Nidoje pasirūpinti iš anksto. Paskutinę minutę rasti patinkantį kambarį ir jį išsinuomoti ne visada įmanoma. Be to, dažniausiai būna ir brangiau. O jei išvyką planuosite iš anksto, tai ir sutaupysite, ir mėgausitės komfortu“, – dar vieną patarimą davė „Nidos gaiva“ šeimininkas.

Galiausiai, atkreipti dėmesį reikėtų ir į apgyvendinimo įstaigos vietą: vieniems patinka gyventi šurmulio centre, kiti ieško ramybės, treti – balanso tarp pirmo ir antro varianto. Poilsio namai „Nidos gaiva“ yra įsikūrę tobuloje Nidos vietoje – iš čia nesunku greitai pasiekti mėgstamiausias lankytinas vietas. Nida yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas, kaip kultūrinė vertybė. Todėl neaplankyti šių vertybių – nemenkas praradimas. O jei apsistosite tinkamoje vietoje, tai ir kultūrinius objektus aplankysite ir dar turėsite laiko pasyviam poilsiui. Kitaip tariant, tinkama apgyvendinimo įstaigos vieta – turiningų atostogų garantas.

„Ar neapsiriksiu, jei pasirinksiu poilsio namus Nidoje?“

Vieni, ieškodami atsakymo, šį klausimą įgarsina, o kiti svarsto mintyse – ar verta rinktis poilsio namus, ar poilsis juose bus kokybiškas, ar liksiu patenkintas jų sąlygomis, ar bus patenkinti mano lūkesčiai. Atsakymą rasti galima tik pabandžius. Jei kyla dvejonių dėl pasirinkimo, verta sužinoti, kokiu tikslu poilsio namai „Nidos gaiva“ buvo įkurti. „Nuo pat veiklos pradžios siekėme, kad mūsų svečiai Nidoje ne tik ilsėtųsi, bet ir išvyktų pasisėmę naujo įkvėpimo ir polėkio gyventi. O kai to pritrūks, vėl sugrįžtų pas mus jo pasisemti“ – savo siekiais dalijosi kasmet didelio keliautojų susidomėjimo sulaukiančių poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas. Ar tikrai vis dar svarstote ir nenorite išbandyti?

Į šiuos poilsio namus galite atvažiuoti vieni arba su pora, galite atvykti su visa šeima, su mažais vaikais ar linksma draugų kompanija. Rezervacija: telefonu +370 633 12222 arba el. paštu. nidos@gaiva.lt.

https://www.nidos-gaiva.lt/

Užs. Nr. 1871

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video