Rokiškėnai savanoriai – Geriausio pėstininko skyriaus varžybų nugalėtojai (foto) (0)

Publikuota: 2023-05-14 Kategorija: Lietuva
Michail Lysenko nuotr. / Paaiškėjo Geriausias pėstininkų skyrius, kuriuo tapo Rokiškio kuopos kariai.

Gegužės 14-ąją, sekmadienį, baigėsi dvi dienas trukusios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Geriausio pėstininkų skyriaus varžybos. Pirmąją vietą iškovojo Vyčio apygardos Rokiškio 506-osios kuopos kariai, antrąją vietą laimėjo Vyčio apygardos Zarasų kuopos, o trečiąją užėmė Prisikėlimo apygardos Telšių kuopos kariai.

Gegužės 13-ąją, šeštadienį, 15 pėstininkų skyrių anksti ryte startavo KASP Geriausio pėstininkų skyriaus varžybose ir iki sekmadienio ryto varžėsi įvairiose rungtyse, kuriose komandoms prireikė greičio, sumanumo, taiklumo, ištvermės ir komandinio darbo.

Per dvi dienas varžybų dalyviai turėjo atlikti karinio šaudymo, karinės granatos metimo, judėjimo pagal azimutą, radijo ryšio, netiesioginės ugnies iškvietimo, sparčiojo žygio, karinio šliaužimo, karinės technikos atpažinimo, jėgos, medicinos, išgyvenimo, pastabumo ir atstumų nustatymo, ginklų atpažinimo, kliūties įveikimo, inžinerijos, ir kitas užduotis.

Visoms komandoms užduočių įveikimui buvo skirta 30 min., o atlikus užduotį, per 30 min. turėjo nujudėti iki kitos užduoties vietos, todėl varžybose pėstininkų skyriams prireikė greičio, sumanumo, taiklumo, ištvermės ir komandinio darbo.

Tai – jau dešimtosios KASP Geriausio pėstininkų skyriaus varžybos.