Tarptautinėse varžybose – sunkiaatlečių startai (0)

Publikuota: 2022-01-24 Kategorija: Sportas
Tarptautinėse varžybose – sunkiaatlečių startai
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre „Degaičiai – 2022“ varžėsi per 70 sportininkų. Varžybose sėkmingai pasirodė ir jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja Jonas Aleksiejus.

Sportininkų, gimusių 2007 m., ir jaunesnių grupėje sėkmingai pasirodė penki rajono sportininkai. Svorio kategorijoje iki 38 kg ketvirtąją vietą iškovojo Domas Pilibaitis. Jis dvikovėje surinko 47 kg.

Svorio kategorijoje iki 42 kg trečiąją vietą iškovojo Dainotas Valeišis.

Svorio kategorijoje iki 61 kg Titas Tubelis dvikovėje surinko 62 kg ir iškovojo penktąją vietą.

Pirmą kartą varžybose dalyvavęs Emilis Mikalkevičius svorio kategorijoje iki 81 kg dvikovėje iškėlė 55 kg. Tai lėmė sportininkui šeštąją vietą.

Svorio kategorijoje virš 81 kg nugalėtoju tapo Domantas Jasudis. Jis dvikovėje iškėlė 97 kg.

Mergaičių grupėje svorio kategorijoje iki 45 kg Urtė Beinorytė iškovojo antrąją vietą. Jos dvikovės rezultatas – 60 kg.