Apie save šiomis dienomis Amsterdame kalba dvi didelės Rokiškio įmonės (0)

Publikuota: 2024-05-29 Kategorija: Aktualijos
Apie save šiomis dienomis Amsterdame kalba dvi didelės Rokiškio įmonės
Rokiškio Sirena koliažas / UAB „Lašų duona“ ir UAB „Daivida“

Lietuvos privataus sektoriaus atstovai gegužės 28-29 dienomis dalyvauja Amsterdame (Nyderlandai), RAI Ezhibition centre vykstančioje tarptautinėje parodoje „World of Private Label“.

Dalyvauti joje išvyko ir dvi didžiulės Rokiškio krašto įmonės: UAB „Lašų duona“ ir UAB „Rokiškio mėsinė“.

Žinia pasidalinusi Amsterdame viešinti UAB „Lašų duona“ komanda šypsojosi norinti Pasauliui parodyti, kad grikis yra ne tik grikis ir parodoje pristato savo gaminamus produktus būtent iš grikių.

UAB „Rokiškio mėsinė“ savo stende pasirinko pristatyti, daugiausia, vytintus produktus.

Įmonės paradavimų ir marketingo vadovė Gabija Vojegė ir eksporto vadybininkė Lina Adomavičienė amsterdamiečius kviečia paragauti vieno iš naujausių gaminių – „Brolių“ dešros su kanapių sėklomis. Taip pat vytintų dešrelių, skilandžio, populiariųjų traškių ausyčių, net 5 skirtingų skonių vytintų lazdelių, vyniotinių. 

„Rokiškio mėsinė“ džiaugiasi ir didžiuojasi, kad naujoji „Brolių“ vytinta dešra su kanapių sėklomis buvo konkurso būdu atrinkta iš daugelio inovatyvių produktų ir eksponuojama šioje parodoje „PLMA’s 2024 New Product Expo“, Amsterdame.

„World of Private Label“ – tarptautinė paroda, kasmet organizuojama nuo 1986 m. Gamintojai ir mažmeninkai čia susirenka siekdami  pasidalinti idėjomis ir užmegzti naujus kontaktus, atrasti inovatyvius produktus bei sudaryti privačias bendradarbiavimo sutartis ir programas. Paroda kasmet sulaukia apie 2 tūkst. 600 dalyvių, apie 15 tūkst. lankytojų, pristatoma apie 60 nacionalinių paviljonų ir regionų.

Pagrindiniai parodos sektoriai: Maisto produktai; šviežias ir šaldytas maistas; ne maisto produktai (kosmetikos, grožio ir sveikatos, namų apyvokos, buitinių prekių, automobilių priežiūros, sodo, laisvalaikio ir kt. produktai); PLMA‘s naujų produktų Expo (naujausi produktai bei pakuotės).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video