Vakar, birželio 4-ąją, Rokiškio „Romuvos“ gimnazijoje vyko tradicinė ir itin laukiama Padėkos diena. Renginio vedėjos Viltė ir Luknė susirinkusiai bendruomenei priminė, kad mokykla – tai ne tik pastatas, o pirmiausia žmonės: mokiniai, mokytojai, tėvai ir darbuotojai, kartu k