Asmens techninės pagalbos priemonės išduodamos nauju adresu (1)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Asmens techninės pagalbos priemonės išduodamos nauju adresu
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Specialiosios asmens techninės pagalbos priemonės išduodamos kitu adresu.

Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė pranešė, kad nuo šiol Asmens techninės pagalbos priemonės bus išduodamos kitu adresu. Tie asmenys, kuriems šios priemonės yra skirtos, susitarę iš anksto telefonu su paramą teikiančia socialine darbuotoja-koordinatore Dalia Staniene, priemones galės pasiimti AB „Rokiškio komunalininkas“ teritorijoje esančiame vadinamajame dispečerinės pastate (įvažiavimas nuo Rudolfo Lymano muzikos mokyklos pusės. Socialinės darbuotojos-koordinatorės kontaktus rasite interaktyviajame stende bei svetainėje www.socsketis.lt. Informacinė sistema yra projekto Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį įgyvendina Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Iki šiol Asmens techninės pagalbos priemonės (nuo ramentų antgalių iki funkcinių lovų, specialių čiužinių nuo pragulų) buvo išduodamos Socialinės paramos centro tuometinėse patalpose Pramonės gatvėje. Tačiau iš ten centras jau kovo mėnesį persikraustė į savivaldybę, ir natūralu, kad buvo ieškoma tinkamų patalpų asmens pagalbos techninių priemonių išdavimui ir laikymui. Tokios patalpos buvo rastos AB „Rokiškio komunalininkas“ teritorijoje, dispečerinės pastate. Tame pastate taip pat veikia ir speciali skalbykla, įrengta pagal „Rokiškio komunalininko“ vykdomą projektą.

Pasak Socialinės paramos centro direktorės, pagalbos priemonių išdavimo tvarka nesikeitė: pirmiausia turite susisiekti su šios srities specialiste socialine darbuotoja-koordinatore ir, pateikę reikiamus dokumentus, atvykti pasiimti priemonių naujuoju adresu Nepriklausomybės a. 12, įvažiavimas nuo Rudolfo Lymano muzikos mokyklos pusės.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video