B. Dapkienė steigia paramos fondą – rajono tarybos narius kvies atsisakyti dalies atlyginimo ir prisijungti renkant lėšas (0)

Publikuota: 2023-08-29 Kategorija: Aktualijos
B. Dapkienė steigia paramos fondą – rajono tarybos narius kvies atsisakyti dalies atlyginimo ir prisijungti renkant lėšas
„Rokiškio Sirena“ / Tarybos narė B. Dapkienė dalį savo atlygimo žada skirti bėdos ištiktiems gyventojams

 

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narė Birutė Dapkienė šiandien įregistravo labdaros ir paramos fondą „Tavo bėdos mano“, surinktas lėšas planuojama skirti pagelbėti bėdos ištiktiems rajono gyventojams. Į fondą B. Dapkienė žada pervesti dalį savo, kaip tarybos narės atlyginimo, tai padaryti skatins ir kolegas, neatsižvelgiant, valdančiajai daugumai ar opozicijai jie priklauso.

„Jau anksčiau svarstėme, kad taip pasielgti būtų sąžininga, jeigu jauti, kad gali pagelbėti vienam ar kitam asmeniui. Nežinai, kam ir kada prireiks tos pagalbos – gal po gaisro, gal onkologinių ligonių pavėžėjimui. Fondas nėra neišsenkanti šaltinis, bet šiuo metu aš norėčiau, kad mano atlyginimo dalis, kurios nenusipelniau, būtų panaudota, ten, kur labiau reikia. Į tarybą turi ateiti žmonės ne atlyginimo gauti, o atstovauti rajono žmonėms, kaip populistiškai tai beskambėtų“, – sakė B. Dapkienė.

Šiuo metu Rokiškio r. savivaldybės tarybos nario atlygimas siekia 762,25 Eur „į rankas“. 

Rajono taryboje opozicijai atstovaujantis Irmantas Tarvydis sako, kad socdemų kuriamas fondas nekelia jam pasitikėjimo ir neišspręs tų problemų, kurias galima būtų išspręsti protingai panaudojant savivaldybės biudžeto, kurį sudaro 50 mln. Eur, lėšas.

„Fonde nesurinksime tų milijonų, kuriuos surenka Rokiškio rajono savivaldybės biudžetas ir tų darbų nenuveiksime. Fondas – viskas gerai, bet jis spręs problemą, kurios neišsprendžia tiesioginiu darbu tarybos nariai“, – aiškino I. Tarvydis.

 

<...>

 Visą straipsnį skaitykite penktadienio, rugsėjo 1 d. „Rokiškio Sirenoje“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video