Brangs bilietai į renginius – už spektaklį teks pakloti iki 28 Eur (0)

Publikuota: 2024-02-19 Kategorija: Aktualijos
Brangs bilietai į renginius – už spektaklį teks pakloti iki 28 Eur
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Patvirtinus naujus Rokiškio kultūros centro paslaugų įkainius, lankantiems renginius mieste teks dar labiau patuštinti kišenes, tuo tarpu už bilietus į renginius kaimuose žiūrovai mokės euru mažiau.

Atsižvelgia į mokumą

Atsižvelgiant į gyventojų mokumą, simboliškai pigs renginiai kaimuose. Bilietai į Rokiškio kultūros centro spektaklius mieste kainuos 6 Eur, kaime – 5 Eur. Šventinių renginių vaikams kultūros centro padaliniuose bilietai pinga nuo 8 iki 6 Eur. Tačiau norintiems pamatyti koncertus ar spektaklius, kuriuose dalyvauja profesionalūs atlikėjai ir aktoriai, bilietai brangsta keliais eurais. Priklausomai nuo pasirinktų vietų salėje, už įėjimą teks mokėti 24–28 Eur. Išskiriama atskira grupė – jubiliejiniai pramoginiai renginiai, į šiuos koncertus ar spektaklius bilietai kainuos 15–20 Eur. 

Pajamos didės

Tvirtinant įkainius rajono savivaldybės tarybos posėdyje, Rokiškio kultūros centro direktorė Vaiva Baltrūnaitė-Kirstukienė sakė, kad įvestos naujos pozicijos jubiliejiniams renginiams suteiks galimybę įstaigai papildomai surinkti apie 5 tūkst. Eur. Didinant paslaugų įkainius akcentuota, kad pabrango kitos prekės ir paslaugos, kilo atlikėjų honorarai. Nurodoma, kad 2022 m. pagrindinio atlikėjo honoraras per Rokiškio miesto gimtadienį buvo 7500 Eur, 2023 m. – 11500 Eur. Senųjų metų palydos atitinkamai 2022 m. atsiėjo 6 tūkst. Eur, po metų – 7500 Eur.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video