Būkite atidūs – sukčiai nesnaudžia (0)
Publikuota: 2022-11-23
Kategorija:
Aktualijos

Rajono gyventojai būkite atidūs, nes sukčiai norėdami iš Jūsų išvilioti pinigus, naudojasi nauja sukčiavimo schema-asmuo į savo mobilaus ryšio telefoną iš numerio +3 365 99 501** gavo žinutę, kurioje buvo parašyta "DHL: nepavyko pristatyti jūsų paketo. Nedelsdami atnaujinkite pristatymo adresą" bei buvo nurodyta nuorodą https://dliverhl.com/r/Kw8OBhl. Paspaudus šią nuorodą, asmuo suvedė prašomus asmens duomenis, banko kortelės duomenis, vėliau pastebėjo, kad nuo sąskaitos nuskaičiuota 200 eurų“.
Rekomenduojami video
Prieš trejus metus Rokiškio rajono moksleiviai pirmą kartą buvo pakviesti visi kartu, bendrai, Mokslo ir žinių diena pasidžiaugti vienoje šventėje – Sąjūdžio aikštėje, tačiau tikriausiai tik šiais metais taip gausiai jų į Rokiškį susirinko iš ra
2025-09-01
Rokiškio rajono savivaldybė su „Lietuvos draudimu“ pasirašė susitarimą dėl tradicinės kasmetinės saugaus eismo akcijos „Apsaugok mane“, skirtos visiems rajono moksleiviams.
2000 metais bendrovės „Lietuvos draudimas“ pradėta akcija šiemet vyks
2025-08-29
Rokiškio rajono savivaldybės jau keletą kartų gyventojams skelbta informacija apie šalinamus Rokiškio miesto gatvių apšvietimo gedimus „priminė“, kad pavasarį rajono vadovai džiaugėsi pradėsiantys didelės apimties investicinį gatvių apšvietimo sistemos
2025-08-29
Pro Laibgalių miestelį vykstančių kraštiečių žvilgsnius traukia senosios autobusų stotelės vietoje pastarosiomis dienomis eksponuojamas lėktuvas. Tiesa tai – tik itin paprastas muliažas, visgi pasidarė smalsu: kodėl jis pastatytas senosios autobusų stotelės vietoje ir kur pastaroji ding
2025-08-27
Rokiškio J. Tūbelio progimnazijos bendruomenė džiaugiasi, galėdama pristatyti atnaujintas patalpas, skirtas vaikų ramybei, poilsiui, kūrybiškumui ir bendravimui. Čia vaikai ras vietą nusiraminti, atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laiką drauge.
Sensorinė–nusiraminimo e
2025-08-27