Bus pažymėtos autobusų stotelės Pandėlyje ir Juodupėje (0)

Publikuota: 2022-11-28 Kategorija: Aktualijos
Bus pažymėtos autobusų stotelės Pandėlyje ir Juodupėje
„Rokiškio Sirena“ / Juodupėje atsiras dar viena autobusų stotelė.

Praėjusią savaitę vykusiame Rokiškio rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos posėdyje nagrinėti klausimai dėl leidimų suteikimo įrengti įvažiavimus į sklypus P. Cvirkos gatvėje bei K. Donelaičio ir P. Cvirkos sankryžoje. Taip pat dėl autobusų stotelių ženklų pastatymo Pandėlyje ir Juodupėje.

Pasak Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Burnicko, dėl stotelės įrengimo Juodupėje sulaukta gyventojų prašymų, ženklą planuojama statyti už posūkio nuo Kalnų gatvės į Pergalės gatvę, tikslesnę vietą Rokiškio autobusų parkas derins su seniūnija.

„Ten sustojimo nebūdavo, bet maršrutinis taksi sustodavo. Autobusų parkui perėmus maršrutus, reikia susižiūrėti, kad visur būtų tvarkingai paruoštos sustojimo vietos“, – sakė A. Burnickas.

Juodupės seniūnas Valdas Adomonis sakė, kad daug gyventojų, atvažiavę autobusu į miestelį, pageidauja išlipti arčiau namų, prie vadinamų karių kapų, o ne važiuoti dar beveik pusę kilometro iki pagrindinės stotelės Juodupės centre.

„Toks buvo gyventojų noras, jie parašė prašymą, kurį komisija apsvarstė ir patvirtino. Parko autobusams turėtų būti įrengti oficialūs sustojimai.  Stotelėje užtenka įrengti ženklą, nereikia jokių būdelių, nes žmonės išlipa ir eina namo. Tik yra problemų su laiku, žmonės pageidauja, kad būtų pakoreguotas autobusų važiavimo laikas, tikimės, kad laikui bėgant išsigrynins tie maršrutai“, – vylėsi seniūnas.

Oficiali autobusų sustojimo vieta Pandėlio seniūnijos prašymu atsirastų ir Pandėlio miestelyje, ženklą planuojama pastatyti šalia parko, kur ir anksčiau, keleiviams paprašius, stodavo autobusai.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video