Darbą pradėjo naujos sudėties Kultūros ir turizmo taryba (foto) (0)

Publikuota: 2023-08-30 Kategorija: Aktualijos
Darbą pradėjo naujos sudėties Kultūros ir turizmo taryba (foto)
Rokiškio Sirenos nuotr. / Darbą pradėjo naujoji taryba, sudaryta iš kultūros ir turizmo srityse dirbančių profesionalų.

Rugpjūčio 29 d. į pirmąjį posėdį susirinko 2023-2027 m. kadencijos Rokiškio rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo taryba. Pirmajame posėdyje iš 15 narių dalyvavo 11.  

Lauks pasiūlymų 

Kultūros ir turizmo tarybos narius pasveikinęs Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas linkėjo ir toliau būti aktyviems kultūriniame rajono gyvenime bei patikino gerbsiantis ir laukiantis pasiūlymų bei idėjų. 

Anot mero, ši taryba – vieną aktyviausių ir rimčiausių patariamųjų savivaldybės organų. O taip sakyti, pasak rajono vadovo, jis gali remdamasis praeitą kadenciją tarybos nuveiktais darbais, iškeltais klausimais ir racionalia kritika, kuri prisidėjo prie kultūros ir turizmo skatinimo rajone.  

Iš viso – penkiolika 

Šio tarybos sudėtyje – penkiolika skirtingas kultūros ir meno sritis bei turizmo organizacijas atstovaujančių asmenų: Dijana Meškauskienė, Irena Matelienė, Giedrė Kublickienė, Arūnas Skardžius, Eglė Kurlavičienė, Alicija Matiukienė, Birutė Dapkienė, Ligita Žiaugrienė, Eimantas Tūska, Zenonas Viduolis, Vaiva Baltrūnaitė-Kirstukienė, Daiva Vilkickienė, Aušra Gudgalienė, Loreta Araminienė ir Kotryna Laucytė.  

Tarybos pirmininke išrinkta Krašto muziejaus direktorė A. Gudgalienė. 

<...>

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 1 d., penktadienio, „Rokiškio Sirenos“ numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video