Dūmų testas: ką apie tai reikia žinoti? (0)

Publikuota: 2021-10-14 Kategorija: Aktualijos
Dūmų testas: ką apie tai reikia žinoti?
Rokiškio Sirena nuotr. / Remontas-statybos

Šiandien kiekvienas iš mūsų gali rinktis iš tūkstančių galimybių, kurios yra siūlomos. Viena tų galimybių yra ir dūmų testas. Kas tai? Kuo tai naudinga? Kaip  tai vyksta ir kokiais atvejais  verta rinktis? Į šiuos klausimus ir atsakysime netrukus. 

Ne paslaptis, kad būstas yra vienas svarbiausių bei vertingiausių pirkinių žmonių gyvenime. Tad, prieš įsigyjant namus, derėtų atlikti ir tam tikrus namų darbus. Vienu iš jų tikrai turėtų tapti ir dūmų testas. Tai – viena iš galimybių greitai, tiksliai ir saugiai išsiaiškinti, kur yra  nesandarios pastato vietos ir, žinoma, išspręsti šias problemines vietas, padidinant pastato sandarumą ir sumažinant   išlaikymo kaštus. 

Šiam tyrimui atlikti yra naudojami aukštos kokybės, saugūs ir komfortabilūs dūmų generatoriai. Prie pastato išorinės dalies yra paleidžiami dūmai ir per nesandarias pastato vietas jie skverbiasi į vidų. Taigi, būtent taip ir yra identifikuojamos nesandarios, pastato vietos ir atlikus tyrimą, žinoma, pateikiami i probleminių vietų sprendimo būdai.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad testo metu naudojami dūmai yra visiškai nepavojingi: tad, jei jų bus įkvėpta, tai tikrai nepakenks jūsų sveikatai, o taip pat – nebus apgadintas ir pastato viduje ar išorėje esantis turtas. 

Ne paslaptis ir tai, kad norintieji išsiaiškinti, kur yra nesandarios pastato vietos ir, kaip būtų galima tai išspręsti, padidinant pastato sandarumą bei sumažinant išlaikymo kaštus, gali rinktis ir kitus sprendimus, pavyzdžiui, termovizinius tyrimus. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad dūmų testas, lyginant su termoviziniais tyrimais, turi svarbų pranašumą: lyginant su termoviziniais tyrimais, dūmų testo metu yra aptinkami nesandarūs ilginiai kanalai. 

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad dūmų testas yra greitas, saugus bei patikimas sprendimas, norint įvertinti nesandarias pastato vietas, o taip pat – norint sužinoti galimus sprendimo būdus. Dūmų testą verta užsakyti tuo atveju, jei planuojate įsigyti būstą: atlikus šį bandymą, taps aišku, kokios yra pastato šilumos izoliacinėmis savybės, ar verta jas gerinti ir kiek tai kainuotų. Taip pat dūmų testą verta atlikti ir tuo atveju, jei jūsų užsakymu buvo pastatytas pastatas ir jūs norite sužinoti, ar darbas buvo atliktas kokybiškai.

 

Užs. nr. 1490.

Dalintis naujiena

Sponsored Video