Į baigiamą renovuoti „Ąžuoliuką“ sugrįžta vaikai (0)

Publikuota: 2024-03-06 Kategorija: Aktualijos
 Į baigiamą renovuoti „Ąžuoliuką“ sugrįžta vaikai
Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ archyvo nuotr, / Vaikai sugrįžta į atnaujintas grupes

2023 m. pradžioje prasidėjusi mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ renovacija pasiekė finišo tiesiąją – prieš keletą dienų į atnaujintas patalpas sugrįžo mažiausiųjų grupės. Jeigu baigiamieji darbai eisis sklandžiai, gegužės mėnesį tikimasi sulaukti ir grįžtančių pradinukų.

Grįžo į atnaujintas patalpas

Mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Romualda Cegelskienė sako, kad nuo kovo jau visos šešios grupės – penkios ikimokyklinio ir viena priešmokyklinio karaliauja baigtame remontuoti korpuse. „Džiaugiamės tuo, ką turime. O turime daug. Sutvarkytos ugdymo erdvės, sanitarinės patalpos. Dabar laukiame, kad balandžio 1 d. būtų priduota virtuvė, kol kas maistą tiekiame iš Kavoliškio“, – sakė įstaigos vadovė. Grupėse vyko susitikimai su sugrįžusiais į atnaujintas patalpas vaikais ir jų tėveliais, kiekvienai grupei dovanotos knygelės. 

Laukia ir pradinukų

Atnaujintose grupėse pakeisti kai kurie baldai, nes laikant sandėlyje, dalis jų per žiemą nukentėjo nuo drėgmės. Naujai įrengtose patalpose įsikūrė neseniai suformuota grupė, kurią lanko vaikai iki 2 metų. Šiai grupei buvo skirtas atskiras finansavimas.

Dar šiais mokslo metais, gegužės mėnesį į savo įstaigą turėtų sugrįžti ir pradinukai. Kol kas 87 mokyklinio amžiaus vaikai žinių semiasi kitose mokymo įstaigose. „Ąžuoliuko“ direktorė sako, kad ypač norisi ketvirtokus, kuriems šie mokslo metai įstaigoje paskutiniai, išleisti iš mokyklėlės, kurią jie pradėjo lankyti prieš ketverius metus.

Darbų liko nedaug, klasėse dažomos sienos, tvarkoma grindų danga, baigiamos tvarkyti viešos erdvės, kiemelis, antrame korpuse dar laukia dviejų laiptinių remontas.

Planuose – „Varpelio“ renovacija

Rokiškio r. savivaldybės statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Gačionienė sakė, kad jeigu darbai neužstrigs, po Velykų „Ąžuoliuko“ renovacija bus baigta. Eilėje laukia dar viena rajono ugdymo įstaiga – lopšelis-darželis „Varpelis“. Didinant energinį 1980 m. statybos darželio pastato efektyvumą, laukia panašūs darbai, kaip ir „Ąžuoliuke“. Bus atnaujinta pastato vidus ir išorė, bendrojo naudojimo inžinerinės sistemos, modernizuojamas apšvietimas, keičiami langai į mažesnio šilumos pralaidumo, taip pat durys, atnaujinamos šildymo ir karšto vandens sistemos, nuotekų šalinimo sistema, šiltinamas stogas, išorinės sienos, cokolis, tvarkomos nuogrindos, įrengta rekuperacinė sistema. Panašiai buvo atnaujinta dar viena Rokiškio rajono ugdymo įstaiga – lopšelis-darželis „Nykštukas“. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video