Iki gruodžio 11 d. turi paaiškėti UAB „Rokiškio autobusų parko“ naujasis vadovas (0)

Publikuota: 2023-11-15 Kategorija: Aktualijos
Iki gruodžio 11 d. turi paaiškėti UAB „Rokiškio autobusų parko“ naujasis vadovas
Rokiškio Sirena nuotr. / Kas vadovaus UAB „Rokiškio autobusų parkui“ paaiškės per mėnesį.

Rokiškio rajono savivaldybė iki lapkričio 10 d. laukė kandidatų, norinčių vadovauti UAB „Rokiškio autobusų parkui“, anketų. Pasak vicemero Antano Taparausko, sulaukta keturių pretendentų.

Yra ne vietinių

„Kol kas į kai kuriuos klausimus galiu atsakyti tik labai abstrakčiai, nes dar nėra praėjęs nustatytas terminas, per kurį kandidatai gali tikslinti savo paraiškas ir pateiktus dokumentus, todėl dalis informacijos yra konfidenciali. Džiaugiamės, kad į UAB „Rokiškio autobusų parkas“ vadovo poziciją yra gauti net 4-ių kandidatų prašymai. Dalis iš jų pateikė reikiamus dokumentus iš karto, kitų prašėme patikslinti. Lauksime kai kurių kandidatų dokumentų patikslinimo iki lapkričio 20 d.“, – šiek tiek paslapties atskleidė vicemeras.

Intriga – ne visi kandidatai yra iš Rokiškio.

Nori greičiau

Pasiteiravus, ar visi keturi pretendentai turi patirties dirbant konkrečiai autobusų parke, A. Taparauskas tikino negalintis atsakyti konkrečiai, tačiau vienas iš reikalavimų konkurso sąlygose, buvo būtent patirtis dirbant viešojo transporto srityje.

„Tikiuosi, kad kandidatai atitinka šį punktą ir reikiamą patirtį turi. Kadangi dar laukiame dokumentų patikslinimo, konkurso data dar nėra nustatyta. Žinoma, planuojame surengti kiek įmanoma greičiau. Pagal galiojančius teisės aktus ir juose numatytus terminus, konkursas turi būti įvykęs iki gruodžio 11 d.“, – sakė A. Taparauskas.

Konkurso procedūra, anot pašnekovo, kandidatų vertinimas žodžiu: „Kandidatai privalės atsakyti tiek į teorinius, tiek į praktinius vertinimo komisijos klausimus. Taip pat bus vertinamos ir kandidatų į vadovus veiklos programos: jie turės pateikti viziją, kaip planuoja dirbti savo kadencijos laikotarpiu. O vertinimo komisija bus sudaryta rajono mero potvarkiu, iš įvairių sričių kompetentingų specialistų“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video