Informacijos sklaida yra reikalinga ir naudinga kiekvienam rajono žmogui (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Aktualijos
Informacijos sklaida yra reikalinga ir naudinga kiekvienam rajono žmogui
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Diana Giedrikienė (centre) džiaugiasi, kad galėjo plačiai paskleisti žinią apie Rokiškio profesinio rengimo centrą ir jo kolektyvą.

Rokiškio profesinio mokymo centro direktorė Diana Giedrikienė, vertindama projektą „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, neslepia: tai labai sėkmingas projektas, ir labai džiaugiasi, kad ji projekto dėka galėjo rajono ir šalies visuomenei pristatyti centro veiklą.

„Informacijos sklaida yra labai svarbi. Klaidingai manoma, kad mūsų įstaiga įdomi tik jaunimui, ketinančiam rinktis profesiją. Anaiptol. Ji aktuali kiekvienam: ir tam, kuris renkasi profesiją, ir tam, kuris ją nori keisti, rasti savo vietą visuomenėje ir darbo rinkoje“, – pabrėžė pašnekovė. Ji akcentavo ir tai, kad įgyti čia darbo ir visuomeninio gyvenimo, socializacijos įgūdžių gali ir tie žmonės, kurie paprastai dėl savo negalių anksčiau negalėdavo studijuoti.

Kitas svarbus akcentas: profesinio rengimo centras užsiima ne tik profesiniu rengimu, bet ir vykdo įvairias užimtumo, prevencines programas, kviečia dalyvauti naudinguose ir įdomiuose projektuose. „Ir būtent projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ dėka mes galėjome sėkmingai skleisti žinią apie Rokiškio profesinio mokymo centrą, apie tai, ką mes veikiame, kuo esame naudingi, įdomūs ir reikalingi ne tik salėje sėdintiems žmonėms. Vaizdo konferencijų dėka žinia apie mus pasklido po visą pasaulį, ji prieinama kiekvienam, bet kuriuo patogiu metu. Todėl esame dėkingi, kad buvome pakviesti dalyvauti projekte“, – sakė D. Giedrikienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video