Informacinė sistema apie socialines paslaugas – ir mokslui, ir darbui (0)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Informacinė sistema apie socialines paslaugas – ir mokslui, ir darbui
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos nuotr. / Būsimieji socialinio darbuotojo padėjėjai išbandė interaktyvaus ekrano galimybes.

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla šiemet išleido pirmąsias dvi grupes absolventų, baigusių socialinio darbuotojo padėjėjo studijas. Žinoma, būsimieji specialistai ir jų dėstytojai nepraleido progos susipažinti su naująja informacine sistema apie socialines paslaugas, teikiamas Rokiškio rajone. Jie išbandė ir naująjį interaktyvų ekraną, ir svetainę www.socsketis.lt. Ši sistema – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos dėstytojos, rengiančios socialinio darbuotojo padėjėjus, akcentavo, kad šis darbas savyje jungia daug įvairių veiklų, užduočių, iššūkių: ir pagalbą tvarkantis, slaugant, ir tvarkant dokumentus, rūpinantis lengvatomis, įvairia parama. Tad vieninga informacinė sistema apie socialines paslaugas, teikiamas rajone, ir dėstytojams, ir studentams yra puiki mokymo priemonė. Tiek aiškinantis socialinės paramos organizavimo principus ir sistemą, tiek sprendžiant kasdienius studijų ir būsimo darbo klausimus. „Tai puiki priemonė mūsų moksleiviams. Ji – ir mokymo, ir parankinė darbo priemonė. Čia pateikta informacija nepamainoma ir rengiantis studijų atsiskaitymams, rašant rašto darbus. O ir kasdieniame darbe ji labai patogi, lengvai valdoma, visi kontaktai: adresai, elektroniniai paštai po ranka. Labai džiugu, kad mūsų rajone yra būtent tokia sistema, kuri yra visiems prieinama, patogi ir lengva naudoti“, – akcentavo dėstytojos. Ir pažintis su ja nuo šiol bus kiekvieno būsimojo socialinio darbuotojo padėjėjo praktinių įgūdžių ugdymo pradžia.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video