Informacinis interaktyvusis stendas netrukus iškeliaus į lankomesnę vietą (0)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Informacinis interaktyvusis stendas netrukus iškeliaus į lankomesnę vietą
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė mano, kad ekranui reiktų patogesnės vietos.

Vos prieš porą mėnesių pristatytas interaktyvusis stendas, kuriame rajono gyventojai informuojami apie socialines paslaugas. Kol kas jis stovėjo prie rajono savivaldybės pirmojo aukšto salės. Tačiau netrukus jis iškeliaus į lankomesnę vietą: rajono savivaldybės priimamąjį. Tą patvirtino ir Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė, ir meras Ramūnas Godeliauskas. Stendas įsigytas ir informacinė sistema sukurta projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dėka.

Kaip sakė rajono meras R. Godeliauskas, interaktyvus ekranas buvo ir yra puiki idėja. Tik štai su vieta apsiskaičiuota. Jei ne karantinas, ji būtų strategiškai tinkama. O karantino metu interesantams ekraną pasiekti nėra taip paprasta. Todėl buvo nuspręsta ekraną perkelti į rajono savivaldybės priimamąjį. Mero teigimu, juk būtent ten pirmiausia ateina lankytojai, kuriems yra reikalinga informacija apie socialines paslaugas.

Socialinės paramos centro direktorė J. Paukštienė teigė, kad jau rasta jam nauja, patogi vieta. Beliko tik techniniai darbai: pernešti ir prijungti ekraną priimamajame. Kaip sakė direktorė, su projektu siejamos didelės viltys, ir ekranas skirtas informuoti rajono gyventojus, o ne ramiai stovėti kur kampe. Todėl ir stengiamasi, kad jis būtų matomiausioje savivaldybės vietoje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video