Informacinės sistemos apie socialines paslaugas dėka padėti artimam žmogui galite nė neišeidami iš namų (3)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Informacinės sistemos apie socialines paslaugas dėka padėti artimam žmogui galite nė neišeidami iš namų
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dėka sukurta vieninga informacinė sistema apie visas Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas. Su ja susipažinti galima adresu www.socsketis.lt. Ši sistema svarbi ne tik rajono gyventojams, bet ir jų artimiesiems kituose Lietuvos miestuose ir užsienyje. Mat nė neišeinant iš namų galima sėkmingai rasti ir suorganizuoti reikiamą socialinę pagalbą rajone gyvenantiems neįgaliesiems, senjorams, ar kitiems asmenims, kuriems reikia socialinių paslaugų.

 

Mažina didelius atstumus

Gyvename visuomenėje, kurioje migracija į didmiesčius, užsienio šalis yra įprastinis dalykas. Ieškodami geresnių sąlygų dirbti ir gyventi, norėdami pažinti pasaulį, žmonės vyksta iš rajonų į didmiesčius, emigruoja, svečiose šalyse kuria savo šeimas, namus. Tai normalus, visame pasaulyje paplitęs procesas.

Tačiau atstumai nenutraukia šeimos ryšių, noro ir pareigos rūpintis mūsų rajone likusiais artimaisiais. Tačiau būnant didmiestyje, ar svečioje šalyje, buvo ne taip paprasta surasti galimybių padėti. Juk per minutę neatlėksi, kad ieškodamas pagalbos kartu padėtum minti kelių valdiškų kabinetų slenksčius. O ir atlėkti ne taip paprasta: sudėtinga epidemiologinė situacija kartais per kelias valandas pakeičia planus: uždaromos sienos, atšaukiami lėktuvų skrydžiai. Tačiau tokios problemos buvo iki šiol. Dabar, kad padėtumėte savo artimiesiems, nebereikia važiuoti šimtus ar tūkstančius kilometrų. Nebereikia klausti pažįstamų, minti valstybinių institucijų slenksčių. Visa informacija pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu. Tereikia interneto naršyklėje surinkti www.socsketis.lt.

Rasite visą reikiamą informaciją

Svetainė www.socsketis.lt buvo sukurta išsamiai pristatyti Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas. Čia lengvai rasite visą prieinamą informaciją. Neišeidami iš namų galėsite surasti transportą pavėžėti artimą žmogų į gydymo įstaigą, pasirūpinti pagalbinėmis priemonėmis neįgaliesiems, sužinoti apie priklausančias lengvatas, pasirūpinti, kad, jei priklauso tokia paslauga, jūsų artimu žmogumi pasirūpintų lankomosios priežiūros specialistas. Išvardinti pavyzdžiai – tik labai menka dalis tų socialinių paslaugų, kurios šiuo metu teikiamos mūsų rajone.

Svetainėje – informacija ne tik apie paramą materialinėmis, finansinėmis priemonėmis, paslaugomis. Tai ir žinios apie prieinamą sociokultūrinę veiklą, turiningą laisvalaikį, sporto, kitokio užimtumo galimybes, socialinio laisvalaikio erdves įvairaus amžiaus grupėms. Ir visa ši informacija pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu. Dar niekados nebuvo taip paprasta rasti reikiamas žinias, suorganizuoti pagalbą. Ir tam nebereikia vykti į mūsų rajoną, valandų valandas gaišti ieškant reikiamos informacijos. Pasinaudokite svetainės www.socsketis.lt teikiamomis galimybėmis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video