Inovatyvi paslauga: informacinės platformos milžiniškos galimybės (0)

Publikuota: 2021-03-25 Kategorija: Aktualijos
Inovatyvi paslauga: informacinės platformos milžiniškos galimybės
Socialinės paramos centro nuotr. /

Tai, apie ką mūsų valstybės mastu tik svarstoma, Rokiškio rajone jau įgyvendinama: informaciją apie gyventojams prieinamas socialines paslaugas moderniai ir inovatyviai pateikti vienoje informacinėje platformoje „Socialinis skėtis“. Platforma – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, vienas svarbiausių akcentų. Platformos iškilmingas atidarymas – balandžio 6 d. 11 val. Atidarymas vyks nuotoliniu būdu, kviečiame stebėti jo transliaciją „Rokiškio Sirena“ facebook paskyroje.

Jau tampa įprasta, kad Rokiškio rajono Socialinės paramos centras tampa inovatyvių idėjų pirmeiviu šalyje. Kaip tai pavyksta? Centro direktorė Jolanta Paukštienė atvira: svarbu ne tik koja kojon žengti su šiandienos technologijomis, bet ir mąstyti, strateguoti ateities poreikius. Tik planuojant ateitį, inovacijos tampa perspektyvios ir turi ilgalaikę išliekamąją vertę.

Direktorė neslepia: po bendru skėčiu, į vieną informacinę platformą sutelkti visas Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas brendo jau seniai. Pavyzdžių, iš ko galėtų semtis patirties, iki šiol nėra. Mat bendra šalies socialinės paramos paslaugoms skirta svetainė dar tik kūrimo stadijoje. O Rokiškio rajono socialinės paramos centras su partneriais jau balandžio 6-ąją visuomenei pristatys šią platformą.

Platforma vadinasi „Socialinis skėtis“. Pavadinimas simbolinis: įstaigoms jis simbolizuoja telkimąsi ir bendradarbiavimą, o socialinės paramos ieškantiems žmonėms – skydą nuo juos ištikusių gyvenimo negandų. Čia patraukliai pateikiama ir lengvai prieinama visa reikalinga informacija apie tai, kokios pagalbos įvairiais gyvenimo atvejais gali tikėtis Rokiškio miesto ir rajono žmonės. Nuo paramos maistu, piniginėmis lėšomis iki laikino prieglobsčio suteikimo, transporto nuvykti pas gydytojus. Platforma lengvai valdoma, todėl ja nesunkiai pasinaudos kiekvienas. O tiems, kurie nedrįs pabandyti patys, reikiamą informaciją padės Socialinės paramos centro konsultantai.

Informacinė platforma nėra baigtinė. Jos išliekamąją vertę lemia tai, kad joje informacija bus nuolatos atnaujinama. Kiekviena nauja paslauga, kiekviena nauja iniciatyva ras vietą po šiuo skėčiu. Kaip ir socialinę paramą teikiančių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų informacija, kvietimai į renginius. Kartu bus pasakojamos ir socialinio bendradarbiavimo, savanorystės sėkmės istorijos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video