Karšta sriuba ir didžiulis tortas: Rokiškio maltiečiai kviečia parodyti dosnumą (0)

Publikuota: 2023-12-09 Kategorija: Aktualijos
Karšta sriuba ir didžiulis tortas: Rokiškio maltiečiai kviečia parodyti dosnumą
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio maltiečiai laukia su garuojančia sriuba ir tortu.

Šiandien visoje Lietuvoje vyksta 18-oji Maltiečių ordino gerumo akcija „Maltiečių sriuba“.

Rokiškėnai taip pat kviečiami prisidėti ir parodyti savo dosnumą: iki 14 val. Rokiškyje esančio prekybos tinklo „Maxima“ (Respublikos g. 111B) automobilių stovėjimo aikštelėje už piniginę auką pasivaišinti karšta sriuba bei saldžiu tortu ir arbata ar kava.

Rokiškio maltiečius buriantis Alvydas Savičius sakė, kad miestelėnams paruošė apie 40 litrų sriubos. Šį kartą atėjusiųjų laukia ne tik garuojanti ir itin soti daržovių bei mėsos sriuba, bet ir didžiulis, prekybos tinklo „Maxima“ padovanotas tortas.

Šiais metais prekybos tinklas itin dosnus: kiekvienai grupei, dalinančiai sriubą, iškepė po tortą. Iš viso šalyje akciją šiandien vykdo 35 maltiečių savanorių grupės.

9 val. ryto prasidėjusi akcija iš karto sulaukė dėmesio. Po Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos klebono Eimanto Noviko pasveikinimo ir maisto palaiminimo, ragauti sriubos skubėjo jau eilutėje lūkuriavę rokiškėnai. Kiek simboliška, kad pirmieji buvo vyresnio amžiaus žmonės, senjorai, nes surinktos aukos taip pat bus skirtos pasirūpinti vienišais senoliais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video