Kauno gatvėje vyksta kasinėjimai – taisomas sugedęs elektros kabelis (0)

Publikuota: 2023-11-16 Kategorija: Aktualijos
Kauno gatvėje vyksta kasinėjimai – taisomas sugedęs elektros kabelis
Rokiškio Sirena nuotr. /

Savaitės viduryje Kauno gatvėje, ties Laukupės upelio vaga, buvo pradėti kasinėjimo darbai: išardyta dalis pėsčiųjų tako trinkelių, iškasta nedidelė duobė. Darbai nesibaigė ir kitą dieną, tad pro šalį einantiems ar važiuojantiems miestelėnams kilo klausimas: kokie kasinėjimai čia vyksta?

Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas paaiškino, kad kasinėjimai vyksta ne tik Kauno gatvėje, bet ir Kęstučio, o visi darbai susiję su aukštos įtampos elektros kabelių gedimu: „Savaitgalį toje miesto dalyje buvo dingusi elektra. Paaiškėjo, kad taip nutiko dėl elektros kabelio gedimo. Gedimas – rimtas, jo nesutvarkius, be elektros gali likti didelė dalis senamiesčio Psichiatrinės ligoninės link. Žinau tiek. Gedimais rūpinasi ESO, o seniūnija tik išdavė leidimą kasinėjimo darbams“.     

Tuo tarpu elektros skirstymo operatoriaus (ESO) eksploatavimo komandos inžinierius Vidas Zmitrys patvirtino, kad kasinėjimai atliekami ieškant gedimo.

„Tai – ne toks paprastas darbas, nes tuos taškus gali pamatyti tik specialistai. Rokiškio mieste yra ir daugiau sugedusių kabelių. Turėsim suremontuoti visus: dabar problemos kai kur jau ištaisytos, kai kur dar dirbama – turim nustatyti gedimų vietas. Yra ne viena skabelis, darbas sudėtingas – ieškom, randam, bet paaiškėja, kad ne ten, reikia tikrinti vėl ir ieškoti. Kas sukėlė gedimą sunku pasakyti. Tiesdami laidus, kabelistai daro movas, bet nuo didelės drėgmės, gausių kritulių, kartais sudrėksta izoliacija. Tuos, kuriuos rangovai jau atstatė, dar turi išbadyti ar tinkamai suremontavo“, – komentavo specialistas ir pridūrė nežinantis, kiek laiko vyks tvarkymo darbai, nes taisyti galima tik sausą kabelį.

Pasak V. Zmitrio, baigę darbus rangovai atstatys ir gerbūvį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video