Keičiami krašto muziejaus administracinio pastato langai (0)

Publikuota: 2023-09-28 Kategorija: Aktualijos
Keičiami krašto muziejaus administracinio pastato langai
Rokiškio Sirena nuotr. /

Rokiškio krašto muziejaus administraciniame pastate iki žiemos planuojama užbaigti pavasarį pradėtus remonto darbus: savaitės viduryje pradėti keisti langai, atnaujinami ir į administracinį pastatą vedantys laipteliai.

Apie 50 tūkst.

„Šiomis dienomis keičiami administracinio pastato pirmojo aukšto langai. Taip pat naujai betonuojami laiptai, vedantys į pastatą. Pastato atnaujinimo darbai suplanuoti ir pradėti dar man nesant direktore, tad tiksliai įvardinti atskirų sumų – negaliu. Visiems statybiniams darbams: pastato išorės dažymui, langų pakeitimui ir jų apdailai, laiptų atnaujinimui, taip pat – priešgaisrinei sistemai, žaibolaidžiui, buvo skirta apie 50 tūkst. eurų“, – sakė Krašto muziejaus direktorė Aušra Gudgalienė.

Anot jos, artėjant žiemai norisi pasirūpinti kiek įmanoma komfortiškesne kolektyvo darbo aplinka: „Nors langai buvo dvigubi, tačiau – jau seni, tad energinis pastato naudingumas buvo gan žemas. Galų gale, kalbėti galime net oro ventiliavimo klausimu – jų nebuvo įmanoma atidaryti, buvo su grotomis“.

Sunkiai atskiriami

Pakeisti langai, pasak direktorės, nėra visai plastikiniai – turi „priemaišų“: „Tiesą pasakius, iš toliau žiūrint net sunku pasakyti, kurie jau pakeisti, o kurie – dar ne. Labai puikiai parinkta, atitaikyta. Prie jų tikrai tiks kabojusios langinės, tad langinių mylėtojai gali nesibaiminti“.

Tuo tarpu antrajam pastato aukštui naujų langų teks luktelėti. A. Gudgalienės teigimu, kol kas tai paliekama „nuošaliau“, nes antrame aukšte langai yra kitokių matmenų, nei dabar montuojami, tad skirsis kaina. Be to, juos laikančias sijas, tikriausia, reikės papildomai paremontuoti ir nuspręsta tuos langus keisti kitame etape.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video