Konkursą laimėjo, bet vietos atsisakė: ji pasiūlyta kitam pretendentui (0)

Publikuota: 2024-06-17 Kategorija: Aktualijos
 Konkursą laimėjo, bet vietos atsisakė: ji pasiūlyta kitam pretendentui
Rokiškio Sirena nuotr. /

Penktadienio popietę AB „Rokiškio komunalininkas“ valdyba išsirinko naująjį įmonės vadovą: laimėjęs konkursą juo tapo iš Pasvalio kilęs, o dabar Panevėžyje, Valstybinėje energetikos reguliavimo tarnyboje (VERT) dirbantis Marius Trinkūnas.

Kėdės atsisakė

Visgi, po penktadienį laimėto konkurso M. Trinkūnas neskubėjo rašyti prašymo priimti į darbą, nes, anot AB „Rokiškio komunalininkas“ valdybos pirmininkės Reginos Strumskienės, pasiliko laiko per savaitgalį apsvarstyti, ar tikrai ateis dirbti į Rokiškį.

Pirmadienio popietę paaiškėjo, kad konkurso laimėtojas naujųjų pareigų atsisakė.

Pagal vykusio konkurso nuostatus, užimti AB „Rokiškio komunalininkas“ direktoriaus pareigas pasiūlyta antrą vietą konkurse užėmusiam Ignui Vaškeliui iš Utenos rajono, kuris pasiūlymą iš karto priėmė.

Pats uteniškis, pirmadienį sulaukęs Rokiškio bendrovės atstovų skambučio, sakė buvęs nustebintas: „Šiek tiek nustebau, kad laimėtojas atsisakė posto, nors ir po konkurso gal kiek įdomiai pasirodė, kai laimėjęs dar dvejojo, sakė: galvos, mąstys, žiūrės. O aš sutikau. Šiuo metu darbo neturiu, tad į konkursą ėjau tikslingai: jei laimėsiu, tai ir dirbsiu“.

Šiuolaikiškų technologijų atstovas

Konkursui I. Vaškelis sakė ruošęsis atsakingai, analizavęs AB „Rokiškio komunalininkas“ praėjusių metų veiklos ataskaitas. Pašnekovas atviravo, kad su konkursą laimėjusiu konkurentu komisijos įvertinti buvo labai panašiai, nors svarstė, kad stipriosios asmenybių savybės, tikriausiai, išsiskyrė.

„Esu stiprus komunikacijos, IT, skaitmenizavimo, renovacijos srityse. Tikrai išmanau šios įmonės veiklos pobūdį, nes 6-erius metus vadovavau analogiškai (I. Vaškelis vadovavo UAB „Utenos butų ūkis“ – aut. past.) įmonei“, – trumpai prisistatė naujasis AB „Rokiškio komunalininkas“ vadovas.

Paklaustas apie pirmuosius, kaip vadovo, suplanuotus darbus, pašnekovas tikino, kad pirma reikia „ateiti pilna kova“, įsivertinti įmonę bei akcininko ir valdybos lūkesčius, susipažinti su kolektyvu.

„Girdžiu tam tikrus dalykus, mačiau finansinius rodiklius, o, kadangi esu maksimalistas, siekiai bus dėliojami eigoje“, – šypteli I. Vaškelis.

Žada pasikeitimus

Uteniškis sakė kol kas neplanuojanti kraustytis gyventi į Rokiškį: kelionės iš namų į naująją darbo vietą trukmė – ne daugiau pusė valandos, tad šiltuoju sezonu tikrai kasdien važinėsiąs: „Gyvenu ne mieste, o 15-20 km nuo Utenos į Rokiškio pusę, tad kelionės atstumas sutrumpėja“.

Naujojo AB „Rokiškio komunalininkas“ direktoriaus sprendimas kraustytis į Rokiškį ar likti gyventi dabartiniuose namuose priklausys tik nuo jo, nes šeimos kol kas nėra sukūręs.

I. Vaškelis baigė Vilniaus pedagoginį universitetą (matematikos ir informatikos bakalauro laipsnis) bei Mykolo Riomerio universitetą (strateginio organizacijų valdymo verslo ir vadybos magistro laipsnis).

Kandidato pristatytoje įmonės veiklos programoje numatytas daugiabučių namų, vandens sistemų modernizavimas, įmonės autotransporto parko atnaujinimas, bendrovės dokumentų skaitmeninimas ir IT infrastruktūros optimizavimas, darbuotojus motyvuojančių darbo sąlygų sukūrimas ir kt.

 

P.S. Paprašytas pasidalinti savo asmenine nuotrauka ir prisistatyti rokiškėnams, I. Vaškelis šyptelėjo: „Pirma reikia pradėti dirbti, o tada jau ateisite į svečius susipažinti išsamiau ir nusifotografuosite...“

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video