Konkursą  vadovauti Rokiškio psichikos sveikatos centrui laimėjęs Alfonsas Petrauskas: „Nebuvau kaip įmestas į balą“ (0)

Publikuota: 2024-02-13 Kategorija: Aktualijos
 Konkursą  vadovauti Rokiškio psichikos sveikatos centrui laimėjęs Alfonsas Petrauskas: „Nebuvau kaip įmestas į balą“
Asmeninio albumo nuotr. / Pasirinktas kandidatas A. Petrauskas pareigas gali pradėti eiti gavus STT informaciją

Vasario 13 d. paaiškėjo konkurso VšĮ Rokiškio psichikos sveikatos centro direktoriaus pareigoms užimti laimėtojas. Juo tapo rokiškėnas, pagal profesiją teisininkas Alfonsas Petrauskas. Konkurse dalyvavo du pretendentai.

Vadovavo ir muitinei, ir kriminalistams

A. Petrauskas iki šiol dirbo „Sodros“ Panevėžio skyriaus direktoriumi. „Pagal savo charakterį, gyvenimo būdą, negaliu sėdėti nieko per daug neveikdamas. Susipažinau su esama padėtimi Rokiškio psichikos sveikatos centre, manau, čia vieta, kur dar galima kažką padaryti“, – apie sprendimą dalyvauti konkurse įstaigos vadovo pareigoms užimti sakė A. Petrauskas.

Naujojoje įstaigoje A. Petrauskas vadovaus kolektyvui, kuriame 21 darbuotojas. Pristatydamas savo vadovavimo patirtį, pašnekovas sakė, kad „Sodros“ skyriuje Panevėžyje dirbo 750 žmonių.   Prieš tai jis 9 metus dirbo teisinės pagalbos tarnybos vadovu, yra buvęs Rokiškio muitinės viršininku, Rokiškio kriminalinio skyriaus viršininku. „Nebuvau įmestas kaip į balą“, – komentavo A. Petrauskas. Aktyviai dalyvavo politinėje veikloje, 8 metus buvo Panevėžio rajono tarybos narys, dabar nuo politikos šiek tiek atsitraukė į šalį: „Čia jau atskira tema“, – sakė pašnekovas. 

 „Kartais geriau netrukdyti“

 Būsimas įstaigos vadovas sako jau šiek tiek susipažinęs su planuojama Rokiškio PSC plėtra. „Sprendimas priimtas geras, dabar reikia jam duoti gerą rūbą. Kalbėti su gydytojais, aptarti tą procesą“, – sakė pašnekovas. Tarp planuojamų darbų, pirmiausiai, kaip ir visi vadovai, sakė pasirūpinsiąs racionaliu lėšų panaudojimu, galimybe praplėsti paslaugas, pagerinti darbo sąlygas gydytojams, prevencine veikla – bendradarbiavimu tarp švietimo įtaigų, policijos, socialinių grupių atstovų. „Įstaigoje įdirbis yra, ir geras įdirbis. Manau, viskas normaliai sukasi, visi žino, ką daro, kartais nereikia maišyti, tik pasirokuoti su visais. Matau, ką reikia padaryti, supažindinau su savo matymu ir programa komisiją“, – sakė A. Petrauskas.

Įprasta tvarka dėl pasirinkto pretendento bus pateikta užklausa Specialiųjų tyrimų tarnybai. Įvertinus gautą informaciją, naujas vadovas galėtų pradėti eiti pareigas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video