Kviečia susipažinti su rajono socialinių paslaugų sistema (0)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Kviečia susipažinti su rajono socialinių paslaugų sistema
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono gyventojai kviečiami stebėti socialinių paslaugų sistemos pristatymą nuotoliniu būdu.

Liepos 8 d. 13 val. rajono gyventojai kviečiami stebėti informacinį renginį, kuriame bus pristatomos rajone teikiamos socialinės paslaugos. Renginys bus tiesiogiai transluojamas „Rokiškio Sirenos“ facebook paskyroje.  Šis renginys – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Renginio metu bus pristatyta ir projekto dėka sukurta informacinė sistema www.socsketis.lt kurioje pateikiama informacija apie rajone teikiamas socialines paslaugas. Taip pat bus pranešimai apie Kriaunų bendruomenės teikiamas socialinės paramos paslaugas, Socialinės paramos centras pristatys savo padalinių veiklą. Taip pat apie socialinių darbuotojų padėjėjų rengimą kalbės Rokiškio technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos atstovai, bus pristatytos globos aktualijos. Rajono gyventojai kviečiami stebėti tiesioginę transliaciją. O tie, kurie negalės stebėti renginio tiesiogiai, jo vaizdo įrašą galės rasti „Rokiškio Sirenos“ youtube ir facebook paskyrose.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video