„Maxima“ vasarą pasitiks atsinaujinusi, bet iki tol trims savaitėms užsidarys (0)

Publikuota: 2024-04-30 Kategorija: Aktualijos
„Maxima“ vasarą pasitiks atsinaujinusi, bet iki tol trims savaitėms užsidarys
Rokiškio Sirena nuotr. / Didžioji Rokiškio „Maxima“ po, maždaug, mėnesio trumpam užvers duris.

Vienas populiariausių Rokiškio miesto prekybos centrų, miestelėnų paprastai vadinama didžioji „Maxima“, vasarą pasitiks atsinaujinusi, bet iki tol – net trims savaitėms visiškai užvers duris.

Minėto tinklo atstovai informavo, kad pirkėjams neatsivers ne tik į „Maxima“ prekybos salę vedančio takelio varteliai: kuriam laikui sustos ir visų pastate esančių prekybos skyrelių darbas.

Mieste „iš lūpų į lūpas“ sklando gandas, kad bus uždaroma Respublikos g. 111 esanti „Maxima“ parduotuvė. Situacija nedetalizuojama, nes dar niekas tiksliai nežino kada tai bus padaryta ir kuriam laikui vienas mėgstamiausių miestelėnų prekybos centrų užrakins duris.

„Rokiškio Sirena“ pasidomėjo – paaiškėjo, kad prekybos centrą „Maxima“ gegužės mėnesio pabaigoje planuojama uždaryti atnaujinimui.

Prekybos tinklo  Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė sakė, kad pirkėjų parduotuvė lauks atsinaujinusi ir išgražėjusi po 3 savaites truksiančių remonto darbų.

„Šviesesnėse ir naujai išplanuotose erdvėse lankytojai galės apsipirkti „kaip per sviestą“: pilnose lentynose ras dar daugiau savo pamėgtų produktų. Pirkėjai galės rinktis iš dar gausesnio šviežio ir šaldyto maisto asortimento, o net ir labai skubantys stabtels susivilioję parduotuvėje kepamų bandelių ir kitų konditerijos ar kulinarijos gaminių kvapais. Tikslią informaciją, kada parduotuvė bus uždaryta atnaujinimui ir kada atvers duris atsišviežinusi, pirkėjams tikrai dar patikslinsime kiek vėliau, artėjant uždarymo terminui. Taipogi, prieš uždarant parduotuvę atnaujinimui, pakviesime rokiškėnus įvairių prekių įsigyti itin patraukliomis kainomis – nuolaidos sieks nuo 30 iki 70 proc. Lygiai taip pat parduotuvei atsidarius pirkėjų lauks specialūs pasiūlymai apsipirkti už ypač patrauklią, mažą kainą“, – paaiškino atstovė ir papildė, kad kol „Maxima“ gražinsis, kitos tame pačiame pastate esančios parduotuvės ir kavinė, taip pat kuriam laikui užvers duris.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video