Naujiena: L. Sadauskienė ėmėsi piešti ant šokoladų (0)

Publikuota: 2024-02-08 Kategorija: Aktualijos
Naujiena: L. Sadauskienė ėmėsi piešti ant šokoladų
Rokiškio Sirena nuotr. / Personalizuotus šokoladus rokiškėnai nuo šiol gali užsisakyti L. Sadauskienės įmonėje.

Juodupės kepėjos Laimutės Sadauskienės gardėsių mėgėjai Rokiškyje esančioje firminėje krautuvėlėje netruko pastebėti naujovę – apipavidalintus šokoladus. Paaiškėjo, kad nuo šiol garsiosios konditerės komanda siūlo ne tik Kultūros paveldo šakočius ir kitus gardumynus, bet ir papuoštus-personalizuotus šokoladus.  

Pieš ant visų gaminių

Už apipavidalintus šokoladus atsakinga Ada Kavaliauskienė sakė, kad idėja papuošti šokolado plyteles kilo norint atsinaujinti, pasikeisti ir pabandyti kažką įdomesnio.

Kol kas, specialiu spausdintuvu, užpildytu maistiniais dažais, konditerės piešia tik ant šokoladų. Tačiau, pasak A. Kavaliauskienės, netolimoje ateityje piešiniais bus dabinami ir meduoliai, tortai.

„Viskam reikia laiko ir praktikos (šypsosi – aut. past.). Kiek jau bandėm – pavyksta, bet reikia įdirbio. Kol kas spaudiniai nugula tik ant šokoladų plytelių, kurių mūsų krautuvėlėje jau yra ne vienas pavyzdys“, – sakė pašnekovė.

 

Anot moters, atspausdinti galima bet ką: nuotraukas, užrašus, piešinius. A. Kavaliauskienė šyptelėjo, kad personalizuotas šokoladas – labai gražus kvietimas į vestuves ar prašymas būti krikšto tėveliais. Taip pat tinka kaip padėka ar originali dovana.

Skirtingi variantai

Apipavidalintų šokoladų pageidaujantys klientai gali rinktis 100 ar 200 gramų dydžio plytelę.

Tiesa, pasak pašnekovės, piešiniai spausdinami tik ant baltojo šokolado: „Ant jo geriausiai matosi tiek paveikslėliai, tiek užrašai. Prieš spausdinimą, šokoladas dar yra padengiamas tam tikru sluoksniu“.

Visus maketus, anot A. Kavaliauskienės, šokoladą ruošiantys konditeriai prieš spausdinimą suderina su užsakovu. Gražiai dėžutėje įpakuoto personalizuoto šokolado kaina – 7 eurai.

Pasak moters, jų įsigyti galima arba L. Sadauskienės firminių kepinių parduotuvėje, arba užsisakyti telefonu +370 623 90386.

„Prekiauti jais kitose parduotuvėse neplanuojame. Žinoma, yra galimybė pasiderinti ir pristatyti kažkur į kitą miestą, jei mes vykstam ta kryptimi. Kiek šokoladėlių galima apipavidalinti? Limito nėra“, – šypteli A. Kavaliauskienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video