Nebeliko seniausios Rokiškio stotelės (0)

Publikuota: 2024-01-24 Kategorija: Aktualijos
Nebeliko seniausios Rokiškio stotelės
Savivaldybės nuotr. / Seniausią miesto stotelę jau pakeitė naujausia.

Trečiadienio popietę Rokiškyje nebeliko seniausios miesto autobusų stotelės. Miškų urėdijos kvartale, Sakališkio gatvėje, buvusi medinė keleivių priedanga buvo išmontuota, o vietoj jos sumontuota nauja, moderni ir analogiška miesto stotelėms.

Neefektyvu remontuoti

Spalio mėnesio pabaigoje minėto kvartalo gyventoja kreipėsi į „Rokiškio Sireną“ klausdama, ar čia esanti sena ir aplaužyta autobusų stotelė kada nors bus sutvarkyta?

Tačiau Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas tąkart sakė, kad remontuoti stotelę – neapsimoka, o seniūnija gavo lėšų nupirkti naują ir net ne vieną: buvo vykdomi viešieji pirkimai dviem naujoms autobusų stotelėms įsigyti.

Prieš naujuosius metus priedangos pasiekė Rokiškį, tačiau buvo laukiama tinkamo laiko jų įrengimui. Sakališkio g. autobuso laukiantiems keleiviams pasisekė – įmonė naująją stotelę jau įrengė.

Lauks palankaus oro

Tuo tarpu antroji, ilgai miestelėnų prašyta ir laukta stotelė centre, netoli prekybos tinklo „Maxima“ mažosios parduotuvės, atsiras tik iš esmės pasikeitus oro sąlygoms.

„Šios stotelės negalim dabar montuoti, nes pirma reikia padėti pagrindą. Kadangi dalis stotelės bus ant žaliosios vejos, dalis – ant grindinio, reikia pagrindą sulyginti, kad nebūtų kreiva. Bet kaip juk nepastatysi. Abi stotelės gautos vienu metu, bet centre bus montuojama kai atšils“, – sakė R. Krasauskas.  

Dar rudenį seniūnas aiškino, kad įrengti įstiklintą stotelę su stogu Respublikos g. seniūnija nori jau seniai, tačiau darbai „strigo“, nes dalis priedangos bus montuojama privačioje žemėje. Visgi, rudenį seniūnijai pagaliau pavyko susitarti su žemės šeimininku ir ilgalaikė bėda buvo išspręsta. Nupirktoji yra Rokiškyje ir laukia savo eilės.

Naujoji stotelė yra analogiška jau esamoms mieste, išlaikomas tas pats stotelių stilius, nes kitokių, anot seniūno, niekas jau ir nebegamina.

Vienos stotelės kaina – iki 3 tūkstančių eurų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video