Obelių socialinių paslaugų namų direktorė: džiugu, kad informacija prieinama kiekvienam (0)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Obelių socialinių paslaugų namų direktorė: džiugu, kad informacija prieinama kiekvienam
Asmeninio archyvo nuotr. / Obelių socialinių paslaugų namų direktorė Elona Adomavičienė mano, kad svarbu, jog informacija turi būti prieinama kiekvienam.

Obelių socialinių paslaugų namų direktorė Elona Adomavičienė, paklausta, ką mano apie interaktyvų stendą bei rajono socialinių paslaugų informacinę sistemą, neslepia: tai labai parankus dalykas kiekvienam. Šios priemonės informacijos apie Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Pašnekvė neslėpė: informacija apie socialines paslaugas yra labai svarbi. Nes ji padidina šių paslaugų prieinamumą. Juk prašyti pagalbos gali tik tuomet, kai žinai, kad tokia pagalba gali būti teikiama. Be to, informacijos paieška – laikui imlus, ganėtinai sudėtingas procesas. O kaip ją rasti žmogui, jei jis neturi pakankamai socialinių įgūdžių? Todėl ji pagyrė ir išmintingą sprendimą – pasitelkti konsultantus, kurie ne tik rodo, kaip naudotis informacine sistema, bet ir atsako į kilusius klausimus, pataria, nukreipia.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video