Pandėlyje veiklą pradeda nauja daiktų keitimosi stotelė „KEISK‘is“ (0)

Publikuota: 2024-05-03 Kategorija: Aktualijos
Pandėlyje veiklą pradeda nauja daiktų keitimosi stotelė „KEISK‘is“
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Pandėlyje veiklą pradeda nauja daiktų keitimosi stotelė KEISK‘is

Nuo 2024 m. gegužės 2 d. Pandėlyje veiklą pradeda nauja daiktų keitimosi stotelė „KEISK‘is“.
 
Stotelė įrengta veikiančioje didelių gabaritų atliekų aikštelėje Pandėlio vs. 5, Rokiškio r., įgyvendinant projektą „Panevėžio regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“, kurio tikslas pagerinti komunalinių atliekų tvarkymo sistemą ir padidinti rūšiuojamojo surinkimo pajėgumus Panevėžio regione, išplečiant komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūrą. Projektas finansuojamas ES Sanglaudos fondo (85 proc.) ir UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro (toliau – UAB PRATC) (15 proc.) lėšomis.
 
Daiktų keitimosi stotelė KEISK‘is tai dalijimosi daiktais iniciatyva. Norime paskatinti žmones neišmesti jiems nereikalingų, bet dar tinkamų naudoti daiktų, o atiduoti tiems, kurie stokoja ar renkasi tvarų gyvenimo būdą. Į šią stotelę gyventojai galės atvežti dar gerus namų apyvokos reikmenis, paveikslus, indus ir pan. bei tuo pačiu pasiimti bet kurį patikusį daiktą. Ypač tai aktualu kraustantis iš butų ar namų, kai paaiškėja, kad daugelis daiktų naujoje vietoje nebebus reikalingi. Tuo tarpu kitiems gyventojams gal kaip tik tokių daiktų ir reikia. Taip daiktams bus suteiktas antrasis gyvenimas.
 
Stotelės įrengimas kainavo beveik 87 000 eurų. Aikštelę projektavo UAB „Statprojektas“, statybos darbus atliko – AB „Pakruojo arka“.
 
Stotelės darbo laikas, iš vieno gyventojo nemokamai priimamų atliekų kiekiai bei aikštelių darbo ir tvarkos aprašas yra skelbiami prie įvažiavimo į aikštelę vartų ir PRATC interneto puslapyje www.pratc.lt.
 
Taip pat norime priminti, kad atvežant atliekas reikalingas asmens dokumentas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video