Pasitinkant Naujuosius Rokiškyje darbo turėjo ir policijos pareigūnai, ir ugniagesiai (0)

Publikuota: 2024-01-02 Kategorija: Aktualijos
Pasitinkant Naujuosius Rokiškyje darbo turėjo ir policijos pareigūnai, ir ugniagesiai
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Šventinėmis dienomis Rokiškio rajone neapsieita be incidentų, tačiau didelių nelaimių pavyko išvengti. Pasak Rokiškio policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininko Virginijaus Andrijausko, šventės neišsiskyrė iš kitų, pradėta keletas ikiteisminių tyrimų, ypatingų įvykių neužregistruota.  

Apvogė naujametinę naktį

Sausio 1-osios popietę Kovelių kaime policijos pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas. 48-erių vyras, vairavęs automobilį „Škoda Superb“, „įpūtė“ 2,42 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmąją šių metų dieną sulaikytas nelegalių medžiagų turintis 20-metis. Apžiūros metu pas vyrą rasta suktinė su augalinės kilmės, galimai, narkotinėmis medžiagomis.

Darbingai metus pasitiko ir ilgapirščiai. Sausio 1-ąją paryčiais į namus grįžęs rokiškėnas, gyvenantis Putinų skg., pastebėjo, kad iš jo namų pavogti 3000 eurų ir įvairūs alkoholiniai gėrimai. Nuostolis – 3400 eurų. 

Kitas rokiškėnas į policiją kreipėsi sausio 3 dieną. S. Neries g. gyvenantis vyras pranešė, kad laikotarpiu nuo 2023 m. gruodžio 31 d. iki š. m. sausio 1 d., išdaužus namo lango stiklą, pavogtas televizorius „Samsung“ ir 5 vnt. alkoholinių gėrimų buteliai. Turtinė žala 120 eurų. Dėl abiejų vagysčių pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Degė kaminas, malkos

Ugniagesiai naujųjų metų išvakarėse ir pirmąją šių metų dieną taip pat turėjo darbo. Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Remigijus Sunklodas sakė, kad šįkart, laimei, gaisrai nepridarė itin daug žalos. Sutinkant Naujuosius Rokiškio mieste Nepriklausomybės aikštėje šukšliadėje užsidegė fejerverkų pakuotė. Gruodžio 31 d. degė gyvenamasis vieno aukšto namas Pandėlio seniūnijoje, Gerkonių kaime. Atvykus ugniagesiams, buvo uždūmintas rūsys. Katilinėje degė malkos. Gaisro metu sudegė apie 0,05 kub. m malkų, išdegė katilinės patalpa, sudegė vandens cirkuliacinis siurblys ir kiti namų apyvokos daiktai, apdegė elektros instaliacija. Sausio 1-osios popietę gaisras kilo Pandėlio seniūnijoje Lailūnų kaime. Dviejų aukštų individualaus namo kamine užsidegė suodžiai.

Pirmąją šių metų dieną, po vidurdienio ugniagesiai skubėjo į Juodupę, individualiame dviejų aukštų mediniame name buvo uždūminta mansarda, smarkiai įkaitusios sienos. Gaisro metu išdegė apie 4 kv. m grindų ir buvo nuardyta apie 15 kv. m. sienos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video