Paskelbti smulkaus ir vidutinio verslo idėjos nugalėtojai (0)

Publikuota: 2022-08-05 Kategorija: Aktualijos
Paskelbti smulkaus ir vidutinio verslo idėjos nugalėtojai
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybė

Rugpjūčio 4-ąją buvo oficialiai paskelbti Rokiškio rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos subsidijos verslo idėjai įgyvendinti projektų konkurso nugalėtojai.
 
I-osios vietos nugalėtoja Justina Vingrienė, pristačiusi verslo idėją – „Lazerių studija“, gavo 3000 Eur finansinę paramą.
 
Ligito Keraičio „Ženklinimo ir pjovimo paslaugų“ ir Anželos Kriukelienės „Pramogos vaikams“ verslo idėjos surinko po lygiai Rokiškio r. sav. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros programos vertinimo komisijos balų, todėl II-osios vietos nugalėtojams skirta po 2000 Eur.
 
„Vidury miško“ verslo idėjos autorei Rūtai Kulikauskienei skirta 1000 Eur suma, užėmus III vietą.
 
„Lazerių studijos” verslo idėjos esmė – permanentinio makiažo ir tatuiruočių šalinimo lazeriu procedūros.
Įgyvendinus L. Keraičio verslo idėją, Rokiškio mieste atsiras techninės galimybės gauti preciziškas žymėjimo, ženklinimo, logotipų ar užrašų uždėjimo ant įvairių paviršių paslaugas.
„Pramogos vaikams” verslo idėjos autorės Anželos Kriukelienės tikslas – sukurti ir pasiūlyti saugią bei jaukią erdvę šeimoms, kurioje bus švenčiamos šeimos šventės, vykdomos edukacijos, leidžiamas laisvalaikis bei tenkinami socialiniai, pažintiniai ir judėjimo poreikiai. Rūtos Kulikauskienės verslo idėja nėra jau tik idėja, žmonės jau žino apie „Vidury miško” veiklą ir jos egzotiškus, suasmenintus kepinius, gaminamus tik pagal pačios sukurtus receptus, naudojant visas naujausias gamybos ir dizaino technologijas.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video