Pėsčiųjų tako link Rokiškio dvaro Ąžuolų gatvėje dar teks palaukti (0)

Publikuota: 2022-04-26 Kategorija: Aktualijos
Pėsčiųjų tako link Rokiškio dvaro Ąžuolų gatvėje dar teks palaukti
Rokiškio Sirena nuotr. / Šioje Ąžuolų gatvės vietoje pėsčiųjų takas link Rokiškio dvaro baigiasi

Visai neseniai vienoje Ąžuolų gatvės dalyje buvo nutiestas pėsčiųjų takas. Deja, rokiškėnai nėra patenkinti, kad, eidami šiuo taku, žmonės negali saugiai pasiekti Rokiškio dvaro ir Tyzenhauzų alėjos. Mat takas baigiasi ties posūkiu į Laisvės gatvę. Rokiškio miesto gyventojams kilo klausimas, ar savivaldybė planuoja pabaigti nutiesti pėsčiųjų taką per visą Ąžuolų gatvę ir ją pratęsiančią Tyzenhauzų alėją iki pat įėjimo į Rokiškio dvaro teritoriją. Iš pramintų takelių matosi, kad šis takas dabar yra ypač populiarus tarp mėgstančių pasivaikščioti rokiškėnų ir miesto svečių.

Apie tai, ką savivaldybės planuoja daryti su pėsčiųjų tako atkarpa link Rokiškio dvaro, sutiko papasakoti Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas.

„Minima Ąžuolų gatvės pėsčiųjų tako atkarpa planuojama kaip viena iš sudėtinių projekto „Lankytinų Rokiškio miesto objektų (Rokiškio dvaro - Ąžuolų gatvės, Rokiškio mieste, poilsiavietės prie Rokiškio ežero) prieinamumo ir pasiekiamumo  didinimas“, kurį būtų numatoma įgyvendinti Europos Sąjungos 2021-2027 metų finansinio laikotarpio lėšomis pagal regioninės dimensijos priemonę „01-001-07-01-01 (RE) Stiprinti regionų ekonominį augimą, atsižvelgiant į jų potencialą“. Kol kas sunku pasakyti, kada bus galima pradėti įgyvendinti projektą, nes šiuo metu dar tik vyksta regioninės dimensijos projektų planavimo procesas, be to, šis projektas numatytas įtraukti į rengiamos regiono funkcinės zonos strategijos veiksmus. Tikėtina, kad strategijos įgyvendinimas prasidės ne anksčiau 2023 metų antros pusės.“ – sakė V. Rancevas.

Pagal pateiktą planuojamų pakeitimų schemą matyti, kad yra minčių ne tik pratęsti esamą pėsčiųjų taką, tačiau suprojektuoti pėsčiųjų taką virš vandens, padaryti apžvalgos aikštelę, įrengti viešąjį tualetą bei padaryti kitus patobulinimus. Gaila, kad rokiškėnams teks jų palaukti.  

Pridedama dalis projekto veiklų schemos:

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video