Pirmą kartą birželį dirbančios Rokiškio pirties lankomumas nedžiugina (0)

Publikuota: 2022-06-17 Kategorija: Aktualijos
Pirmą kartą birželį dirbančios Rokiškio pirties lankomumas nedžiugina
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio pirtis dirbs iki birželio pabaigos.

Gegužę buvo priimtas sprendimas dar vieną mėnesį pratęsti Rokiškio pirties darbo laiką. Taip buvo nuspręsta pirmą kartą, nes įprastai birželio 1-ąją ši įstaiga būdavo uždaroma visai vasarai.

Lankytojų sumažėjo

„Rokiškio Sirena“ Vlado Janulio, AB „Rokiškio komunalininkas“ direktoriaus, pasiteiravo ar vienam mėnesiui pratęstas pirties darbo laikas pasiteisina.

„Pirtis dirba, kaip ir kalbėjome gegužę. Jos darbo laikas buvo pratęstas dėl vėsių vasaros orų. Pirmųjų dviejų birželio savaičių skaičiai rodo, kad lankomumas krito, nes dalis žmonių galvojo, jog pirtis, kaip būdavo ankstesniais metais, nebedirba. Ketiname dirbti visą birželį, išskyrus po Joninių, penktadienį. Dar svarstome ar ji lankytojus priims birželio 24 dieną. Visai vasarai užsidarius baseinui, tikimės daugiau lankytojų, pirties mėgėjų“, – kalbėjo V. Janulis.

Planuoja remontą

Gegužę „Rokiškio komunalininkas“ vadovas tvirtino, kad liepą prasidės pirties remontas, kurio metu bus sutvarkytos vidaus patalpos: atnaujinta garinė ir krosnis, plytelės prausimosi zonoje. Darbai turėtų būti baigti iki rudens.

„Šiuo metu dėliojame planus dėl būsimo remonto. Skaičiuojame galimus remonto kaštus, tačiau atnaujinimas, kaip ir planuota, turėtų prasidėti liepą“, – sakė V. Janulis.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video