Planuojantiems vizitą į Rokiškio rajono savivaldybę – naudingas įrankis (0)

Publikuota: 2022-03-31 Kategorija: Aktualijos
Planuojantiems vizitą į Rokiškio rajono savivaldybę – naudingas įrankis
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybė

Pandemijai pakoregavus mums iki tol įprastas darbo sąlygas, nuotolinis darbas tapo „nauja realybe“ tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje. Visi prie to pripratome ir prisitaikėme. Tačiau iššūkių taip pat neišvengta. Kaip gyventojams žinoti, ar savivaldybės administracijos darbuotojas dirba fizinėje savo darbo vietoje, ar nuotoliniu būdu. O, galbūt, yra išvykęs į komandiruotę, serga ar atostogauja?
 
Visų rajono gyventojų bei suinteresuotų šalių patogumui, sukurtas Rokiškio rajono savivaldybės administracijos specialistų išvykimų tvarkaraštis – patogus įrankis visiems, planuojantiems vizitą į savivaldybę. Jį galite rasti mūsų svetainės www.rokiskis.lt puslapio apačioje, iškart po Renginių kalendoriumi. Tvarkaraščio „pasirinkimo meniu“ galite ieškoti konkretaus specialisto arba kalendoriuje paspausti ant konkrečios jums aktualios datos ir matyti visus tą dieną informaciją skelbiančius specialistus.
 
 
„Šis įrankis patogus visiems, planuojantiems ir taupantiems savo laiką. Jis padės išvengti nesusipratimų, kai klausimą gali išspręsti tik konkretus specialistas, o jo tą dieną darbo vietoje nėra. Gyventojai gali matyti, kada darbuotojas dirba nuotoliniu būdu, yra išvykęs darbo reikalais, atostogauja ar turi papildomą poilsio dieną (mamadienį, tėvadienį). Išvykę ar nedarbo dieną turintys specialistai įrašo juos pavaduojančių asmenų kontaktinius duomenis, taip pat gali nurodyti, ar išvykoje turi galimybę atsiliepti telefonu ar atsakyti į laiškus el.paštu.
Šis, Komunikacijos ir kultūros skyriaus IT specialisto Mato Lešinsko sukurtas įrankis – siekis palengvinti komunikaciją ir susisiekimą tarp gyventojų ir administracijos specialistų. Todėl gyventojus, kurie planuoja atvykti į savivaldybės administraciją, kviečiame išbandyti šią galimybę“, - sakė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video