Po sankryžos rekonstrukcijos Rokiškis „sumažėjo“ keliais šimtais metrų... (foto) (0)

Publikuota: 2026-06-16 Kategorija: Aktualijos
Po sankryžos rekonstrukcijos Rokiškis „sumažėjo“ keliais šimtais metrų... (foto)
Rokiškio Sirenos nuotr. / Naujasis miesto riboženklis atkeliavo arčiau miesto.

Rokiškio Panevėžio ir Vilties gatvių sankirtos rekonstrukcijos darbai jau beveik baigti – elektrikai antradienio popietę darbavosi gatvės apšvietimo stulpų viršūnėse, o kelininkai dirbo ties horizontaliuoju eismo juostų žymėjimu.

Šį kartą atliekami kelio remonto darbai tikrai netapo vairuotojų kantrybės išbandymu: pradėti balandžio viduryje, po poros mėnesių jau yra „finišo tiesiojoje“. Tačiau nuo dabar rekonstruota sankryža parodys, kiek atidžiai eismo dalyviai stebi realią situaciją kelyje, o ne važiuoja „iš įpročio“. Mat rekonstravus vieną chaotiškiausių miesto dviejų gatvių sankirtą atsirado tam tikri pakitimai – Rokiškio miestas „sumažėjo“ keliais šimtais metrų.

Taip nutiko todėl, kad ženklas, žymintis įvažiavimą/išvažiavimą į/iš miesto teritoriją nuo šiol stovės prie pat naujosios sankryžos: maždaug 200-300 m nutolęs nuo buvusios savo vietos.  

Anksčiau šalia atnaujintų vargonus imituojančių miesto vartų esančio riboženklio nebeliko. Visoje kelio atkarpoje nuo viaduko iki Kelių eismo taisyklėse nurodyto miestą žyminčio ženklo keičiasi ir leistinas transporto priemonių greitis: dabar čia važiuoti bus galima 70 km/h, vietoj anksčiau galiujosio 50 km/h.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video