Prie altoriaus žengiantys rokiškėnai neprietaringi (0)

Publikuota: 2023-02-08 Kategorija: Aktualijos
Prie altoriaus žengiantys rokiškėnai neprietaringi
„Rokiškio Sirena“ / A. Sketerytė-Jasinevičienė sako, kad vienodų skaičių deriniai santuokos registracijai greičiausiai pasirenkami atsitiktinai

Pasirinkdamos datą santuokos registracijai, kai kurios poros stropiai varto kalendorių ir ieško pasikartojančių neva magiškų skaičių. Praėjusiais metais vasario 22 d. (2022 02 22) šalyje įregistruota per 300 santuokų, populiarūs buvo ir kitos pasikartojančių skaičių deriniai. Panašu, kad rokiškėnai nėra tokie prietaringi ir rengdami savo šventę astrologų patarimo neklausia.

Dvejetai ir trejetai, kurių gausu šių metų datose, turbūt ne patys laimingiausi skaičiai, nes tomis dienomis Rokiškyje tuoksis vos dvi poros. Pasak Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėja Aistės Sketerytės-Jasinevičienės, gautas vienas prašymas įregistruoti santuoką kovo 3 d. (2023.03.03), dar viena pora savo vestuvėms pasirinko kovo 23 d. (2023 03 23).

„Pas mus santuokų apskritai nėra daug, todėl ir tomis dienomis padidėjimo nejaučiame, galbūt tai labiau pastebima didesniuose miestuose. Buvo viena pora, kuri derindama datą norėjo, kad santuoka būtinai vyktų 7 dieną, nesvarbu kurio mėnesio. Negirdėjau, kad laiką santuokai rinktųsi pasitarę su astrologu. Greičiausiai, kad tokios datos pasirinktos atsitiktinai, kaip ir praėjusių metų vasario 22 d., kuomet Rokiškyje taip pat buvo registruota tik viena santuoka“, – sakė skyriaus vedėja.  

Populiariausias laikas vestuvėms išlieka vasara, praėjusiais metais Rokiškyje daugiausia santuokų buvo įregistruota liepos mėnesį – 24,  po 18 besituokiančiųjų buvo birželio ir rugpjūčio mėnesiais.   Planuojantiems vestuves mažiausiai patrauklus sausio mėnuo nei praėjusių, nei šių metų pirmąjį mėnesį rajone nebuvo registruota nei viena santuoka.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video