Projektas padės ir gyventojams, ir savivaldybės specialistams (2)

Publikuota: 2021-02-25 Kategorija: Aktualijos
Projektas padės ir gyventojams, ir savivaldybės specialistams
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas tikisi, kad projektas gerokai palengvins informacijos paiešką.

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas įsitikinęs: Rokiškio socialinės paramos centro kartu su partneriais įgyvendinamas projektas„Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) duos didelę naudą Rokiškio rajonui ir jo gyventojams.

Savivaldybės administracijos direktoriaus A. Burnicko teigimu, toks projektas, kuris sutelks rajono gyventojams labai svarbią ir aktualią informaciją vienoje sistemoje, išspręs daug problemų ir taupys tiek gyventojų, tiek ir savivaldybės įstaigų, įmonių darbuotojų laiką, leis teikti dar kokybiškesnę informaciją apie galimas socialines paslaugas.
„Ne kartą kalbėjome su savivaldybės specialistais, ypač tarpinsititucinio bendradarbiavimo, kad tokios sistemos labai reikia. Todėl labai sveikintina, kad ji atsiras“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius.
Jo patirtis rodo, kad nors, atrodytų, informacijos apie paslaugas yra daug, tačiau ne kiekvienas interesantas geba jos ieškoti. „Pasirausęs internete, pasimetęs informacijos gausoje, žmogus vis tiek ima į rankas telefoną ir skambina į seniūniją ar savivaldybės specialistams, klausdamas, kur jis turi eiti ir į ką kreiptis“, – sakė pašnekovas.
Tuomet specialistai taip pat ima ieškoti interesantui reikiamos informacijos. Kartais tam, kad ją surinktų, prireikia ir kelių specialistų darbo. O visa tai – kainuoja laiko ir resursų.
Ne menkesnė bėda yra tai, kad ieškantysis informacijos ne visuomet žino, kokios paslaugos jam gali būti teikiamos. A. Burnickas pastebėjo, kad pačios aktualiausios, labiausiai rajono gyventojus dominančios socialinės paslaugos yra susijusios su pagalba vaikus auginančioms šeimoms bei neįgaliesiems asmenims,
Kita aktuali problema: savalaikis informacijos atnaujinimas. Pasitaiko, kad įstaigose keičiasi žmonės, daugėja paslaugų, jos keičiamos. Savivaldybės administracijos direktorius džiaugėsi, kad informacinėje sistemoje apie socialines paslaugas bus teikiama pati naujausia, aktualiausia informacija.
Todėl ši informacinė sistema leis savivaldybės specialistams gyventojams pateikti pačią naujausią informaciją, taip prisidėdama prie viešųjų paslaugų gerinimo. Kartu ji leis efektyvinti savivaldybės institucijų darbą: greitai, lengvai rasti, naudotis informacija, taupant savo ir kolegų laiką. Kartu mažės ir administracinio darbo našta.
„Rokiškio Sirenos“
inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video