Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: džiaugiamės, kad Socialinės paramos centras persikėlė į savivaldybę (0)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: džiaugiamės, kad Socialinės paramos centras persikėlė į savivaldybę
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Socialinės paramos centro įkurtuvės rajono savivaldybėje, mero teigimu, pasiteisino.

Kovo pabaigoje Socialinės paramos centras persikėlė į rajono savivaldybę. Ar pokyčiais patenkinti rajono vadovai? Rajono meras Ramūnas Godeliauskas patenkintas priimtu sprendimu. Jis sako, kad dėl pokyčių labiausiai džiaugtis rajono gyventojai: dabar jiems dar patogiau gauti reikiamas paslaugas. Primename, kad Socialinės paramos centras su partneriais vykdo projektą „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas).

Rajono meras apie planus perkelti Socialinės paramos centrą į rajono savivaldybės pastatą prasitarė dar praėjusiais metais. Priežasčių tam buvo kelios. Svarbiausia – gyventojų patogumas. „Paprastai tie žmonės, kurie lankosi Socialinės paramos centre, turi dar  užsukti ir į savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyrių. Taip pat ir į miesto ar Rokiškio kaimiškąją seniūniją. Taigi, anksčiau žmonėms tekdavo lakstyti su dokumentais po kelias įstaigas. O dabar – labai patogu: po vienu stogu ir seniūnija, ir Socialinės paramos ir sveikatos skyrius, ir Socialinės paramos centras“, – sakė jis.

Be to, dar viena svari priežastis – finansinė. Mat nuomoti patalpas Pramonės gatvėje rajono savivaldybei kainavo per tūkstantį Eur kas mėnesį. Dabar šią sumą galima skirti kitoms reikmėms. „Pinigai buvo ne svarbiausias kriterijus, svarbiausia – rajono žmonių patogumas“, – akcentavo meras.

Galimybė suteikti patalpas Socialinės paramos centrui rajono savivaldybėje atsirado tuomet, kai iš ten išsikraustė Nacionalinės žemės ūkio tarnybos skyrius.

Kadangi savivaldybėje veikia vieno langelio principas, kreiptis į Socialinės paramos centrą galima susitarus iš anksto su reikiamu darbuotoju. Arba kreiptis į rajono savivaldybės specialistus priimamajame.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video