Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: kuo paprasčiau ir patogiau prieinama informacija, tuo geriau rajono gyventojams (0)

Publikuota: 2021-03-01 Kategorija: Aktualijos
Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: kuo paprasčiau ir patogiau prieinama informacija, tuo geriau rajono gyventojams
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono meras Ramūnas Godeliauskas mano, kad projektas paskatinis dar sėkmingesnę socialinių paslaugų plėtrą.

Rajono meras Ramūnas Godeliauskas įsitikinęs: Socialinės paramos centro su partneriais įgyvendinamas projektas „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) atneš didelę naudą rajonui ir jo žmonėms.

„Socialinių paslaugų įvairove Rokiškio rajonas gali pelnytai didžiuotis: ji didžiausia visame regione“, – sakė meras. Jis akcentavo, kad labai svarbu ne tik paslaugų gausa, bet ir jų prieinamumas. O prieinamumas prasideda nuo informacijos apie tai, kokios paramos gali tikėtis rajono žmonės. „Labai svarbu tinkamai iškomunikuoti, kuo rajono įstaigos, institucijos, nevyriausybinės organizacijos gali padėti rajono gyventojams. Iki šiol kiekviena organzacija pati skelbė, kuo ji gali būti naudinga rajono žmonėms. O kuriama viena informacinė erdvė padės aiškiau orientuotis paslaugų ir jas teikiančių organizacijų įvairovėje“, – kalbėjo R. Godeliauskas.

Jis mano, kad svetainės pavadinimas „Socialinis skėtis“ yra labai taiklus: jis skirtas vienyti ir paramos teikėjus, ir gavėjus. Jis – ir paramos, ir apsaugos, ir bendrystės ženklas.

Meras mano, kad vieninga infromacinė sistema apie Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas padės ne tik tiems, kurie ieško pagalbos. Susisteminta informacija leis veiksmingai planuoti paslaugų plėtrą: galbūt vienų jau yra pakankamai, o kitų stinga, galbūt galima būtų pasiūlyti įstaigoms ir bendruomenėms imtis būtent trūkstamų paslaugų kūrimo projektų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video