Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: patirtis parodė, kad projektas pasiteisino (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Aktualijos
Rajono meras Ramūnas Godeliauskas: patirtis parodė, kad projektas pasiteisino
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. /

Paklaustas, kaip vertina projektą Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, rajono meras Ramūnas Godeliauskas įsitikinęs, kad projektas yra sėkmingas ir turi išliekamąją vertę bei ateityje jo dėka sukurta informacinė sistema bus vis aktualesnė rajono, ir ne tik jo, gyventojams.

„Manau, kad projektas tikrai pasiteisinęs ir reikalingas. Tiesa, jo pradžioje interaktyviajam stendui buvo suplanuota ne pati geriausia vieta. Tačiau radome sprendimą, kaip jį patalpinti ten, kur rajono savivaldybėje didžiausias lankytojų srautas. Stendas kiekvienam prieinamas, patrauklus, žmonės juo tikrai domisi“, – sakė meras.

Jis džiaugiasi ir informacine sistema apie socialines paslaugas Rokiškio rajone. „Ji labai aktuali ne tik dabar, bet tokia liks ir ateityje. Socialinių paslaugų paklausa didžiulė ir nuolatos didėja, plečiasi jų gavėjų ratas, o ir rajono savivaldybė bei kitos įstaigos nuolatos plečia jų ratą. Taigi, tokios sistemos poreikis yra, ji ir ateityje bus reikalinga, nuolatos atnaujinama“, – sakė pašnekovas.

Be to, ne mažiau svarbu ir tai, jog tokios informacinės sistemos tausoja žmogiškuosius išteklius. „Savivaldybei būtų sudėtinga pasamdyti tiek darbuotojų vien tik informacijos apie paslaugas sklaidai. Todėl labai svarbu, kad taikomi nauji, inovatyvūs jos skleidimo metodai“, – pabrėžė meras.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video