Rajono įstaigos, teikiančios socialines paslaugas, kviečiamos nuolatos pildyti ir atnaujinti informaciją (3)

Publikuota: 2021-04-29 Kategorija: Aktualijos
Rajono įstaigos, teikiančios socialines paslaugas, kviečiamos nuolatos pildyti ir atnaujinti informaciją
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė: siekiame, kad stende pasirodytų tiksliausia ir aktualiausia informacija.

Jau daugiau nei mėnesį veikia vieninga informacinė sistema, kurioje patrauklia forma teikiami duomenys apie visas rajone teikiamas socialines paslaugas. Tačiau teikiamų paslaugų kiekis, spektras ir teikėjų kontaktai nuolatos kinta, todėl paslaugų tiekėjai kviečiami nuolat atnaujinti informacinėje sistemoje teikiamus duomenis. Informacinė sistema ir platforma – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Veikia sėkmingai

Socialinės paramos centro su parrtneriais vykdomo projekto dėka Platforma – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) dėka visuomenei ir socialinės paramos teikėjams viešai pristatyta informacinė sistema www.socsketis.lt bei specialus interaktyvus jos stendas, kuris yra rajono savivaldybės pirmajame aukšte.

Projekto vykdytojai – Socialinės paramos centro specialistai – neslepia, kad sistema veikia sėkmingai, o gyventojų dėmesys ir žinomumas apie ją pranoko lūkesčius. Tikimasi, kad pasibaigus ar gerokai sušvelnėjus karantinui, kai rajono savivaldybėje lankysis didesnis interesantų srautas, dėmesys stendui dar išaugs.

Su plačiu įvairių rajono įstaigų, nevyriausybinių organizacijų teikiamų paslaugų spektru galima susipažinti ir svetainėje www.socsketis.lt.

Paslaugų spektras nuolat kinta

Rokiškio rajonas ir taip garsėja gana dideliu socialinių paslaugų spektru. Tačiau jis nuolatos kinta: įstaigos, nevyriausybinės organizacijos rengia projektus, siūlo ir teikia naujas paslaugas. Sistema – tarsi gyvas, nuolatos besikeičiantis organizmas. Todėl ir informacija apie jį nuolatos kinta. Ir Socialinės paramos centras kviečia paslaugų teikėjus nuolatos peržiūrėti ir atnaujinti svetainėje esančią informaciją apie juos: kontaktus, teikiamas paslaugas. „Siekiame, kad mūsų rajono žmones pasiektų pati tiksliausia ir aktualiausia informacija“, – nuolatinės kaitos ir atnaujinimo tikslą įvardino Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video