Rajono tarybos narys ir Rokiškio miesto vietos veiklos grupės vadovas Irmantas Tarvydis: informacinis stendas turi būti prieinamas kiaurą parą (5)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Rajono tarybos narys ir Rokiškio miesto vietos veiklos grupės vadovas Irmantas Tarvydis: informacinis stendas turi būti prieinamas kiaurą parą
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono tarybos narys Irmantas Tarvydis įsitikinęs, kad informaciniame stende pateikiama informacija tokia svarbi, kad ji turi būti prieinama visada.

Rokiškio miesto vietos veiklos grupės vadovas, rajono tarybos narys Irmantas Tarvydis džiaugiasi projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, sėkme: ir informacine sistema, ir interaktyviuoju ekranu. Tačiau jis turi pasiūlymų, kaip padaryti šią sistemą dar patrauklesnę ir patogesnę visuomenei.

„Pirmiausia, reiktų pagalvoti apie tai, kad interaktyvusis ekranas būtų prieinamas ne tik savivaldybės darbo valandomis. Štai ir pats neseniai susidūriau su problema: į mane kreipėsi rajono gyventoja, kuriai penktadienį popiet skubiai prireikė pagalbos. Delsti nebuvo galima. O kur ją nukreipti? Juk rajono savivaldybė po 13 val. penktadienį jau nebedirba. O ką aš galiu padėti: juk esu tik tarybos narys. Laimei, kartu visgi suradome tinkamą sprendimą ir moteris sulaukė pagalbos“, – sakė jis.

Savivaldybei įdiegus vieno langelio principą, buvo pakoreguotas jos specialistų darbo laikas: darbo dienomis jie dirba ilgiau nei kitos valstybinės įstaigos, o penktadienį popiet – tik iki maždaug 13 val., kai kitos įstaigos ir institucijos – iki 15.45 val. „Per tas beveik tris valandas daug ko gali nutikti. Sužinojus ekrane reikiamą informaciją, dar galima būtų ir pagalbą suspėti gauti, ar bent pradėti jai dokumentus tvarkyti. O dabar gi žmogus penktadienį popiet net prie ekrano prieiti – užrakinta“, – kalbėjo I. Tarvydis. Jis mano, kad bent jau būtų galima palikti budinčius bent porą socialinės srities specialistų, kurie prireikus padėtų rajono gyventojams susitvarkyti staiga kilusias problemas.

Rajono tarybos narys akcentavo, kad toks ekranas turėtų būti prieinamas ne tik savivaldybės darbo metu, bet kiaurą parą, septynias dienas per savaitę. Mat jame esanti svarbi informacija turi būti visiems prieinama. „Todėl ateityje tarsimės su Socialinės paramos centro direktore, kur galėtume perkelti šį informacinį stendą. Galbūt tiktų kokio bankomato kaimynystė? Ateityje galėtume tarpininkauti, ieškant stendui pačios patraukliausios ir prieinamiausios vietos“, – svarstė pašnekovas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video