Rajono tarybos narys Stasys Mekšėnas: „Inovacijas būtina palaikyti“ (1)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Rajono tarybos narys Stasys Mekšėnas: „Inovacijas būtina palaikyti“
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Stasys Mekšėnas mano, kad projektas dar labiau sutelks rajono bendruomenę.

Rajono tarybos narys, vienos aktyviausių rajone Velykalnio bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas mano, kad vieninga informacinė sistema, apie visas rajone teikiamas socialines paslaugas, yra labai svarbus ir sveikintinas žingsnis. Jis mano, kad tai bus puikus pavyzdys ir kitose visuomenės gyvenimo srityse kurti tokias sistemas. Informacinė sistema ir platforma – projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dalis.

Stasys Mekšėnas sako dar nespėjęs gerai išstudijuoti visų informacinės sistemos galimybių. Tačiau jau vien tai, kad tokia sistema atsirado, yra didelis žingsnis į priekį. „Tai, kad žmogus gali visą reikiamą informaciją rasti per porą minučių, ir dargi neišeidamas iš namų, tai yra puikus dalykas“, – akcentavo jis. Žmogus taupo laiką, užuot pusę dienos lakstęs po miestą, varstydamas įvairių įstaigų duris.

S. Mekšėnas akcentuoja ir kitą svarbią sistemos vertę – buriami draugėn ir tie, kurie teikia socialines paslaugas. Jie geriau pažįsta vieni kitus, tampa vienos idėjos jungiama bendruomene. Jis tokią sistemą lygino su savo bendruomenės kuriama ir puoselėjama Velniakalnio poilsio ir sporto erdve. Kurios puoselėjimui kiekvienas įneša savo indėlį – nuo idėjų iki darbų, o po to visi gali bendrai naudotis sukurtu gėriu, kuris tarnauja viso miesto ir rajono žmonėms.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video