Registrų centras atideda suplanuotą e. sveikatos sistemos atnaujinimą (0)

Publikuota: 2022-01-14 Kategorija: Aktualijos
Registrų centras atideda suplanuotą e. sveikatos sistemos atnaujinimą
Rokiškio Sirena nuotr. / Registrų centras

Registrų centras atideda suplanuotą e.sveikatos sistemos atnaujinimą, jis turėjo vykti nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio ryto.

„Toks sprendimas priimtas įvertinus galimas rizikas ir siekiant geriau pasiruošti atnaujinimo darbams. Apie naują sistemos atnaujinimo darbų datą bus pranešta atskiru pranešimu“, – rašoma penktadienį popiet išplatintame pranešime.

E.sveikatos sistemos atnaujinimo metu ketinama visiškai automatizuoti duomenų apie sveikatos priežiūros specialistus ir kitas įstaigas perdavimą iš Valstybinės ligonių kasos, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos.

Iki tol dalis duomenų būdavo perduodami ar atnaujinami pagal atskirus prašymus, todėl pilnas ir korektiškas duomenų perdavimas iš minėtų sistemų leis taupyti įstaigų darbuotojų laiką, teigia valstybės įmonė.

Anot Registrų centro, tai ypač aktualu vaistinėms, kurios neretai susiduria su problema, kai dėl neteisingų duomenų apie sveikatos priežiūros specialistus jos negalėdavo perduoti duomenų apie su e. receptu įsigytus vaistus Valstybinei ligonių kasai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video