Rokiškio baseinas lankytojų nediskriminuoja – laukiamas kiekvienas (12)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio baseinas lankytojų nediskriminuoja – laukiamas kiekvienas
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys kviečia į baseiną visus norinčiuosius.

Birželio 1-ąją oficialiai prasideda vasara. Paprastai Rokiškio baseinas vasarą užverdavo duris. Tačiau šiemet jis tik gegužės 24-ąją pradėjo veikti pilnu tempu. Kaip sakė jo direktorius Vitalijus Jocys, baseinas veiks bent iki liepos vidurio, o pirtys – tol, kol bus norinčiųjų jose lankytis. Norint naudotis baseino paslaugomis, Galimybių paso nereikia. „Mes savo lankytojų nediskriminuojame“, – pabrėžė direktorius.

Daug klaustukų dėl Galimybių paso

Pašnekovas neslepia: pasiteiravimų dėl Galimybių paso sulaukia nemažai. V. Jocys teigė, kad rokiškėnai pasimokė iš karčios kolegų patirties: vieno baseino administracija, sugalvojusi leisti lankytis tik su Galimybių pasu, sulaukė didžiulės priekaištų lavinos. Todėl Rokiškio baseino administracija nusprendė savo lankytojų nediskriminuoti: leidžiami visi norintieji, su sąlyga, kad nejunta peršalimo ligoms būdingų požymių.

Tad kaip užtikrinamas klientų saugumas? V. Jocys teigė, kad laikomasi saugumo reikalavimų. Vienam žmogui turi tekti ne mažiau 20 kvadratinių metrų erdvės, tad baseino patalpose leidžiama vienu metu būti 40 lankytojų. Kitas reikalavimas: į pirtį vienu metu įleidžiami du lankytojai, arba vieno namų ūkio asmenys.

Ar atsidarius sulaukta anšlago? Pašnekovas atviras: saugumo reikalavimai išpildomi su kaupu: vienu metu galima būti 40 lankytojų, o jų per visą dieną ateina apie 50-60. Taigi, baimintis nėra ko.

Dirbs iki liepos vidurio

Šalti orai gerokai užvilkino lauko maudynių sezoną. Tačiau jau nuo birželio 1-osios pradeda veikti baseino batutų parkas Rokiškio ežere. Planuota, kad rokiškėnai ir miesto svečiai bus pradžiuginti ir nauja paslauga: vandens slidžių trasa. Jos ilgis apie 200 m. Taip pat numatyta pastatyti keturias figūras. Planuojama, kad paslauga ims veikti jau savaitės pabaigoje. O birželio pabaigoje bus dar viena su ja susijusi naujovė: bus pristatytas specialus įrenginys, skirtas čiuožti vandens slidžių trasa suaugusiesiems kartu su vaikais.

Ar dėl tokios vandens pramogų gausos gryname ore bei šiltesnių orų nebus uždarytas Rokiškio baseinas? Direktorius sakė, kad baseinas veiks mažiausiai iki liepos vidurio, mat jo paslaugos reikalingos rajone vyksiančioms vaikų stovykloms. O pirčių kompleksas taip pat veiks tol, kol jame bus žmonių.

 

Lauko ir vidaus baseinų įrengimas - https://baseinai-op.lt

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video