Rokiškio rajono gyventojai kviečiami aktyviai naudotis konsultantų paslaugomis (0)

Publikuota: 2021-03-18 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio rajono gyventojai kviečiami aktyviai naudotis konsultantų paslaugomis
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Net karantino metu gyvenimas nesustoja. Socialinės paramos centro konsultantai padės nelikti jo nuošalyje.

Įsibėgėjantis projektas „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, rajono žmonėms jau duoda nemažai naudos. Viena iš aktualiausių šiuo metu projekto dėka siūlomų paslaugų – konsultantų pagalba namuose gyventojams rasti reikiamą informaciją, užsiregistruoti vizitui pas gydytoją, apsilankymui valstybinėse institucijose bei patarimams, kaip gauti nuotoliniu būdu teikiamas paslaugas.

Ši pagalba karantino metu labai svarbi, mat vis dar daugelis įstaigų, institucijų dirba karantino režimu, daugelis paslaugų teikiama virtualioje erdvėje arba tik pagal išankstinę registraciją. O kaip patekti pas gydytoją, gauti transportą nuvykti į gydymo įstaigą, ar tiesiog įsigyti elektroninį bilietą važiuoti tarpmiestiniu autobusu ir pan.? O juk ne kiekvienas, ypač vyresnis žmogus, namuose turi kompiuterį ar moka internete ieškoti reikiamos informacijos.
Ją padės rasti Socialinės paramos centro konsultantės. Jos patars, pamokys, parodys, kur rasti informaciją, prireikus užregistruos, paaiškins, į kokią paramą asmuo gali pretenduoti ir kur jos ieškoti.
Konsultacijoms registruotis galima šiais telefonais:
(8-618) 05878;
(8-626) 75185;
(8-458) 31275

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video