Rokiškio darželiuose – vasaros grafikas (0)

Publikuota: 2023-05-25 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio darželiuose – vasaros grafikas
Asmeninio archyvo nuotr. / Rokiškio l/d „Nykštukas“.

Vasara – atostogų metas. Ne išimtis ir mažųjų miestelėnų ugdymo įstaigos. Ketvirtadienį Rokiškio rajono tarybos posėdyje buvo patvirtinta tvarka, kurioje nurodomi liepos-rugpjūčio mėn. ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugas teikiančių įstaigų darbo pakeitimai vasaros metu.

Iki birželio 31 d., visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos mieste dar veikia įprastu grafiku. Tačiau jau nuo liepos 3 d., vasaros sezono metu, iki rugpjūčio 18 d. įsigalioja laikini darželių darbo pakeitimai.

Du vasaros mėnesius vaikams, kurių tėveliai ar globėjai neatostogauja, ugdymo įstaigose bus užtikrinama tik institucinė priežiūra, ugdymo procesas nevyks.

Atsižvelgiant į tai, jog dauguma vaikų vasarą ugdymo įstaigų nelanko, du mėnesius vaikų grupės bus formuojamos naujai iš to paties arba skirtingo amžiaus vaikų. Minimalus vaikų skaičius grupėje – 7 vaikai.

Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai jau antrus metus vasarą rinksis l/d „Nykštukas“ ir l/d „Varpelis“ patalpose.

Rokiškio l/d „Nykštukas“ direktorė Jolita Žaliauskienė sakė, jog jie priims vieną l/d „Ąžuoliukas“ vaikų grupę. Persikelia ne tik vaikai, bet ir vaikų priežiūrą užtikrinantis minėtos įstaigos personalas.

Tuo tarpu pačių „Nykštuko“ vaikų vasarą susidaro net 3 pilnos grupės.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video