Rokiškio daugiafunkcės sporto arenos statyboms – papildomai arti 1 mln. eurų (0)

Publikuota: 2022-08-09 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio daugiafunkcės sporto arenos statyboms – papildomai arti 1 mln. eurų
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Dar šį mėnesį bus pradėti lieti Rokiškio daugiafunkcės sporto arenos pamatai.

Šiandien, rugpjūčio 9 dieną, Švietimo, mokslo ir sporto bei Finansų ministerijos patvirtino papildomą finansavimą Rokiškio daugiafunkcės sporto arenos statybai.

Paskelbė žinią

„Papildomai pavyko gauti dar 991 000 eurų šiems metams. Su jau turima suma šiemet planuojame atlikti statybos darbų už 2 415 714 eurų. Statybvietė jau paruošta, konstrukcijos gaminamos, greitu laiku prasidės pamatų statybos darbai. Tikiuosi, jei nebus nenumatytų trikdžių, kad dar šiais metais pavyks uždengti ir pastato stogą, nes finansavimas gautas maksimalus šiems metams“, – savo faceboko paskyroje paskelbė Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas.

Turi prisidėti

Kaip jis sakė „Rokiškio Sirenai“, Rokiškio rajono savivaldybė yra įsipareigojusi prie šio projekto prisidėti 30 procentų sumos. Šiais metais iš savivaldybės biudžeto prisidėjimui skirta 435 tūkst.

„Mūsų savivaldybė su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, tiesiogiai kuruojančia mūsų sporto arenos statybą, sutarė taip, jeigu šiemet Rokiškio savivaldybė turės lėšų prisidėjimu prie šio projekto ir jeigu rangovas galės atlikti suplanuotus darbus, finansavimas bus skirtas šiais metais. Jeigu mūsų savivaldybės galimybės neleis arba rangovas negalės įsisavinti pinigų, tuomet Rokiškio savivaldybės suma, kuri turi būti skirta prisidėjimui, persikels į kitus metus“, – aiškino R. Godeliauskas. 

Kas kapsulę

Šiuo metu būsimai Rokiškio daugiafunkcei sporto arenai jau paruošta vieta šalia miesto baseino. Išlyginta teritorija, atverta apsaugine tvora, pastatytos apsaugos kameros.

„Užsakytos ir jau gaminamos metalinės konstrukcijos. Greit turėtų prasidėti pamatų liejimo darbai. Dar šį mėnesį planuojame įkasti simbolinę laiko kapsulę“, – teigė R. Godeliauskas.

Naujoji 2 745 kv. m. sporto arena, kurioje galės treniruotis įvairaus amžiaus ir įvairių sporto šakų atstovai, priklausys Rokiškio sporto centrui. Čia vyks ir oficialios varžybos, taip pat naujomis erdvėmis galės naudotis ir gyventojai.

Dėkingas darbuotojams

Už tai, kad projektui skirtas finansavimas, meras dėkingas Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo, investicijų ir viešųjų pirkimų, Architektūros ir paveldosaugos, Statybos ir infrastruktūros plėtros, Finansų skyrių vedėjams bei specialistams.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video